Filtrování
Barva
Stav produktu

Crystal Disco Flash - magnetický

Kolekce Nailgel Crystal Disco Flash nabízí široký výběr zářivých gelových laků. Tyto úžasně zářivé gelové laky dodají nehtům tvých hostů lesklý a intenzivní povrch. Věř, že těmito gel laky z kolekce Crystal Disco Flash přineseš do každého večírku náladu. Samozřejmě, mohou být nositelné i v běžných dnech. Díky různým velikostem flitrových pigmentů tyto gelové laky opakovaně, v závislosti na intenzitě světla, poskytují zcela odlišný efekt. Jsou snadno aplikovatelné, odolné, mimořádně trvanlivé a pestré, přičemž vždy dokonale zdůrazní krásu nehtů.


6produkt 16

V tégel se nachází zaoblený konec štětce, který tvé práci poskytuje přesný a rychlý náklad. Byl speciálně navržen tak, aby sledoval přirozenou křivku a okraj nehtu. Pokud chceš nehtům svých hostů dodat špetku okouzlujícího záření, použij na to gely Crystal Disco Flash - tví hosté o nich nebudou vědět, jak přestat mluvit!

Vzhled gelů z kolekce Nailgel Crystal Disco Flash můžeš ještě více zvýraznit pomocí magnéta, pomocí kterého můžeš flitry uspořádat do působivých pruhů.

Jak jsme již zmínili, tyto gely skvěle reagují na světlo, takže s nimi můžeš dosáhnout různých efektů za různých světelných podmínek. Kolekce Nailgel Crystal Disco Flash je tříčlánkový materiál, který je odolný proti opotřebení, snadno se aplikuje na nehtovou desku a díky lepivému účinku se sám vyrovnává a rovnoměrně se rozkládá. Proto je tento gel skutečně ohromující volbou pro fanoušky zářivosti.

Pokud si z této kolekce vybíráš gelový lak, na povrchu nehtu hostí můžeš bez obav používat dekorační prvky, ale díky pigmentům a magnetickému účinku je sám o sobě dostatečně ozdobný. Mohou ho s jistotou používat i začínající nehtoví designéři nebo pro domácí použití. Po dokončení dekorace nehtů doporučujeme použít gel Nailgel CCO Top Coat, který zajistí krásnou a zářivou barvu nehtů.

Vyzkoušej si kolekci gelů Nailgel Crystal Disco Flash s dychberoucími barvami pro krásné a zázračné efekty.