Brusný nástavec na nehty

Chcete ušetřit čas při stavbě nehtů a zároveň je pro vás důležité, aby vaši hosté odcházeli spokojeni? Bruska na nehty Nailgel a její brusné hlavice vám pomohou snadno dosáhnout dokonalého výsledku. Vždyť odstraňování akrylových a gelových nehtů ručním pilníkem je velmi namáhavá činnost, zejména pokud ji musíte provádět několikrát denně. V dnešní době je ideální bruska na nehty a odpovídající brusné hlavice na nehty zásadní.


33produkt 133

Brusné hlavy Nailgel poskytují obrovský komfort při pilování a broušení nehtů, takže můžete rychle provádět proces budování nehtů. Když hledáte správnou brusku na nehty, měli byste se ujistit, že bruska na nehty je určena přesně k tomuto účelu a že máte správné brusné hlavy na nehty, známé také jako frézovací hlavy.

Profesionální brusné hlavice Nailgel lze použít jak pro tvarování nehtů, tak pro manikúru. V závislosti na vašich potřebách nabízíme různé brusné hlavice na nehty, například keramické brusné hlavice, které jsou k dispozici ve tvaru kužele, válce nebo zaobleného válce. Tyto brusné hlavice jsou vhodné také k odstraňování gel laku a porcelánu. Díky keramickému povlaku se tyto hlavice nezahřívají. Jsou také vynikající pro tvarování a odstraňování materiálu. Je zapotřebí trocha cviku, ale začátečníci je mohou bez obav používat. Dalším velmi oblíbeným typem jsou karbidové brusné hlavice, které mohou mít kuželový, válcový nebo kulový tvar. Vysoce kvalitní karbidové brusné hlavy lze používat s mírnou, hrubou nebo střední silou. Díky vlastnostem materiálu s nimi můžete pracovat bez bolesti a rezonance a při práci se nezahřívají. Doporučujeme pouze pro profesionální použití!

V internetovém obchodě Nailgel najdete širokou nabídku brusných hlavic pro dokonalé tvarování nehtů, manikúru nebo pedikúru. Ať už si vyberete diamantovou, keramickou nebo karbidovou brusnou hlavici, nabízíme vám kvalitu, odolnost a v neposlední řadě skvělou cenu. V našem e-shopu můžete brusné hlavice zakoupit jako sadu nebo jako jednotlivé kusy.