Pilníky

Díky speciálnímu designu vám pilníky Nailgel umožní vytvarovat nehty do správného tvaru. Pomocí pilníků se tvarují přírodní i umělé nehty. Nezapomeňte, že profesionální práci zajistí pouze použití kvalitního pilníku na nehty.


6produkt 16

Jistě vás trápí otázka, který pilník kdy v práci použít? Proto si v e-shopu Nailgel můžete zakoupit několik typů pilníků na nehty. Liší se tvarem, zrnitostí i materiálem, ale jedno mají společné: jejich kvalita je dokonalá.

Který z nich si vybrat? Z klasických pilníků se pro úpravu nehtů, jejich tvarování a korekci drobných nedokonalostí nejčastěji používají rovné pilníky a pilníky ve tvaru půlměsíce.

Papírový pilník Nailgel prémiové kvality vděčí za svou odolnost pružnému růžovému vnitřnímu jádru a velmi bílému japonskému papíru, který splňuje vysoké standardy kvality. V e-shopu Nailgel naleznete také buffer prémiové kvality, který je ideální pro matování nehtů klientek nebo pro přesné a precizní pilování jemných oblastí. Nezapomeňte však na leštící pilník Nailgel, který dodá nehtům vašich klientek krásný lesk.

V našem obchodě jsou k dispozici pilníky na nehty v několika velikostech, ale nejčastěji budete používat pilníky 100, 150 nebo 180. Pilník 100 je díky své hrubé zrnitosti vhodný pro pilování tvrdších materiálů, jako je akryl. Pokud tvarujete přírodní nehty, použijte pilník s větší zrnitostí, protože přírodní nehty jsou mnohem jemnější. Pokud to neuděláte, můžete své klientce zlomit nehet, nebo ještě hůře, poranit ji. Pro správné zmatnění nehtové ploténky použijte pilník nebo leštičku 150 nebo 180.