Jelentkezz március 3.-i, budapesti tavaszi nyílt napunkra ezen a Facebook eseményen!

 

Ozdobné flitry

 

Chtěli byste třpytivý design nehtů, nebo by vaše klientka dala přednost decentnějším francouzským nehtům? V e-shopu Nailgel najdete nekonečnou zásobu ozdobných flitrů. Naše flitry a třpytky vám umožní dodat vašim klientkám jedinečný vzhled. Během chvilky můžete svým klientkám vykouzlit okouzlující vzory na nehty.S našimi flitry na zdobení nehtů můžete donekonečna měnit vzhled svých konstrukčních nehtů v závislosti na příležitosti, pro kterou je vytváříte. Nezapomeňte, že s našimi materiály nikdy nevytvoříte stejné zdobení nehtů dvakrát.

Širokou nabídku ozdobných flitrů najdete v e-shopu Nailgel. Od světlých po tmavé, od pudrově růžové po čokoládově hnědou nebo dokonce jakýkoli odstín červené, ať už si vaše klientka vybere jakýkoli, dodáte jejím nehtům úžasný vzhled, se kterým bude z vašeho salonu odcházet spokojená.

Krásně zpracované a následně ozdobené úchvatnými flitry dodají své nositelce skutečně extravagantní a poutavý vzhled. Gelové flitry se snadno začlení do povrchu nehtů. Nezapomeňte, že naše ozdobné flitry jsou vhodné i pro začátečníky.

K jakým technikám můžete flitry Nailgel použít?

Pro oblíbenou techniku glitrového ombre
Pro zapracování do bezbarvého podkladu a gelu
Pro zdobení povrchu
S ozdobnými glitry Nailgel můžete díky jejich zářivým efektům vytvořit skutečně třpytivé nehty. Úspěch zaručen! Vysoce kvalitní ozdobné glitry Nailgel, známé také jako nailfletti, jsou dokonalým základním materiálem pro vytváření krásných, hravých vzorů. Díky praktickým úložným krabičkám jsou flitry vždy po ruce na vašem stole, takže si vaši hosté mohou snadno vybrat ten pravý pro ně.

Na stránkách nailgel.co.uk můžete zakoupit ozdobné flitry různých tvarů a velikostí, například fólie s mušlemi, fluorescenční mini glitry nebo proslulé snow white glitry, a vytvořit tak krásné slavnostní nail arty. Nechte se ohromit širokou nabídkou třpytivých ozdob na nehty, které ohromí vaše hosty.