Filtrování
Cena (Kč)
47,2 Kč - 1 672 Kč
Míra pokrytí
Barva
Účinek
Stav produktu

Podkladový gel, harder, primer, bonder

Bez ohledu na to, zda jsou vaše nehty vybudovány gelovým nebo gelovým lakem, budou vaši hosté spokojeni, pokud se budou moci těšit z krásných nehtů co nejdéle. Kvalitní produkty Nailgel vám v tom pomohou. Protože jedním z nejdůležitějších faktorů při budování nehtů je, aby výsledek byl dlouhodobý. Proto je jedním z pilířů profesionálního lakování nehtů používání tekutin, které podporují dokonalou přilnavost, jako jsou base gely, extra base gely a primery.


67produkt 167

Při výběru podkladové básy a podkladového gelu zohledněte funkci materiálu. Primer pomáhá zvýšit přirozené odmaštění nehtu. Pro dosažení ideálních výsledků naneste tekutinu na nehty v tenké vrstvě a nechte ji zaschnout. Podkladové gely na nehty mají účinný odmašťovací účinek, takže následně zajišťují dobrou přilnavost.

Nejprve naneste podkladový lak na přírodní nehty, abyste zabránili jejich mastnotě. Použití podkladového gelu, známého také jako base gel, zajistí bezpečné držení i na problematických nehtech. Po zmatnění přírodního povrchu nehtu vám přípravek Nailgel pomůže účinně odstranit přebytečnou vlhkost z nehtu, aby optimálně držel.

Gelová báze na nehty se velmi snadno používá. Připravený nehet nejprve zmatníte a poté povrch nehtu ošetříte podkladovým lakem Nailgel. Poté se doporučuje nanést na povrch nehtu tenkou vrstvu podkladového laku a nechat jej minutu vytvrzovat pod UV lampou. Chcete-li dosáhnout tvaru křivky C, použijte kompaktní základny, známé také jako zesílené základny.

V kolekci podkladových gelů Nailgel najdete celou řadu podkladových gelů, všechny jsou zesílené, například podkladový gel Nailgel Smart Base, podkladový gel Rose Flake, Milky, Pinky Flexy nebo dokonce podkladový gel Opal Flake. Všechny jsou velmi pevné a mají velmi dobrou přilnavost. Produkty na bázi nehtového gelu jsou ideální pro vylepšení přírodních nehtů. Díky své pružné konzistenci se účinně přizpůsobí přírodnímu nehtu, vyhladí nerovnosti a dodají vašim hostům přirozený pocit.