Filtrování

Gel laky

Chceš být na špici nehtových trendů každý den v roce? V našem e-shopu si můžete vybrat z nespočtu barev a typů gelových laků, od jemných po třpytivé, od lesklých po klasické, od monochromních po barevné, které vám poskytnou neomezenou krásu. S barevnými gelovými laky Nailgel můžete ozdobit nehty svých hostů svěžím a lesklým vzhledem, který jistě upoutá pozornost všech. Ať už jde o elegantní nude barvy, vzrušující chromové a třpytivé gelové laky nebo stylové lesklé nehty. U nás má každá barva své kouzlo, výběr je na vás!

Zvolte si nádherné gelové laky Nailgel v různých barvách, které zvýrazní osobnost vašich hostů nebo doplní módní oblečení. V našem e-shopu a u našich prodejců najdete široký výběr gelových laků Nailgel, ať už neonových, pastelových, perleťových nebo přírodních. Gelové laky zvýrazní krásu vašich nehtů a dodají každé dámě osobitý vzhled. V naší široké nabídce najdete gelové laky pro každého, od základních barev přes hravé, módní barvy až po speciální gelové laky se vzrušujícími efekty. Naše gelové laky můžete použít na vlastní nehty, umělé gelové nehty nebo porcelánové nehty. 

Compact Nail Gel Base Gel je podkladový gel ("zesílená báze"), který je extrémně hustý a vynikající pro zpevnění nehtů. Protože většina z nich je barevná, můžete je použít i jako náhradu barevného gel laku. K rychlému dokončení tohoto postupu můžete použít lesklý gel, který vám i vašim hostům ušetří čas. Značka Nailgel neustále zkoumá nejnovější trendy, inovativní techniky a technologie, a tak naše nabídka zahrnuje gel lak Liberty, který nabízí dokonalé krytí v jedné vrstvě, kolekci gel laků New Lipstick, inspirovanou krásnými barevnými rtěnkami.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na naši kolekci gelových laků Disco Flash, které mají samy o sobě úžasně hravý, třpytivý vzhled, ale ve tmě opravdu září. Naše gelové laky se velmi snadno nanáší a můžete je použít na ruce i nehty na nohou, abyste dokončili krásný vzhled svých hostů. 

Vyzkoušejte různé gelové laky v naší nabídce a najdete oblíbené laky pro vaše hosty k různým příležitostem včetně narozenin, svatby, výročí nebo prostě pro jakýkoli den.