Filtrování

Gel laky

Chceš být po celý rok na špičce nehtových trendů? Pro nekonečnou krásu si můžeš vybrat decentní nebo třpytivé, lesklé nebo klasické, jednobarevné nebo barevné gelové laky, které tě čekají v našem online obchodě. S barevnými gelovými laky od Nailgelu můžeš ozdobit své nehty svěžestí a zářivostí, čím určitě upoutáš pozornost každého. Ať už jde o elegantní nude odstíny, vzrušující chromové efekty a třpytivé gelové laky, nebo stylové nehty s lesklým vzhledem. U nás má každá barva své kouzlo, výběr je tvůj!

 

Vyberte si krásné gelové laky od Nailgel, které zdůrazní osobnost vašich hostů nebo budou dokonalým doplňkem k moderním outfitům. Ať už jde o neonové, pastelové, perleťové nebo přírodní barvy, v našem online obchodě a u našich distributorů naleznete široký výběr Nailgel gelových laků. Naše gelové laky zvýrazní krásu umělých nehtů a každé dámě propůjčí osobní vzhled. V naší široké nabídce naleznete vše, co hledáte, od základních barev, přes hravé a trendy odstíny, až po speciální a vzrušující efekty. Naše gelové laky můžete směle použít na své vlastní nehty, nebo na nehty zesílené gelem, nebo dokonce na nehty z porcelánu.

Gel Nailgel compact base je základním gelovým materiálem (nazýváme ho také posilující základna), který je mimořádně hustý a dokáže výborně zesílit nehty. Vzhledem k tomu, že většina z nich je barevná, můžete jej použít i jako náhradu za barevný gelový lak. S pomocí lesklého gelu můžete tento pracovní proces rychle dokončit a ušetřit čas sobě i svým zákazníkům. Značka Nailgel neustále sleduje nejnovější trendy, obnovuje techniky a technologie, a proto se v naší nabídce nachází i Liberty gelová řada, která perfektně kryje již v jedné vrstvě, nebo kolekce New Lipstick gelových laků, inspirovaná krásnými barvami rtěnek.

Nakonec nesmíme opomenout kolekci Disco Flash gelových laků, která je samostatně nesmírně hravá a třpytivá, ale svůj skutečný lesk ukáže až za tmy. Nanášení našich gelových laků je velmi jednoduché a můžete je použít jak na nehty na rukou, tak na nohách, aby byl vzhled vašich hostů kompletní a nádherný.

Vyzkoušejte různé gelové laky z naší nabídky a určitě najdete oblíbené varianty pro vaše hosty na mnoho příležitostí, jako jsou narozeniny, svatby, výročí nebo jen tak na každý den.