Filtrování
Míra pokrytí
Barva
Stav produktu

New Lipstick

Vytvořte ohromující nehty pro své hosty pomocí kolekce gelových laků Nailgel New Lipstick. Tato produktová řada byla inspirována krásnými rtěnkami. O jakých barvách přesně hovoříme? Pro nás ženy je jasné, že pokud jde o rtěnku, může to být pouze červená, bordó a málova barva. Co však s nehtovou výzdobou?


7produkt 17

Kolekce Nailgel New Lipstick kouzelně harmonizuje se make-upem vašich hostů. Nezapomeňte, jedná se o opravdu působivou rodinu gelových laků, která upoutá pozornost všech.

Kdybych měla tuto kolekci gelových laků třemi slovy shrnout, napadly by mě slova inovativní, trendy a výjimečné.

Speciální barvy z kolekce gelových laků Nailgel New Lipstick mohou na nehtíčky vašich hostů vytvořit velmi intenzivní efekt. Tato kvalitní trendy rodina gelových laků vám zajistí módní, avšak elegantní nehtový design. Nailgel New Lipstick je středně hustý gelový lak, který se rychle nanáší a vyniká fantastickou samonivelační schopností.

Gelové laky New Lipstick můžete použít jako základ při skutečně extravagantních zdobeních, ale jeho živou barvu si samozřejmě užijete i při lakování celé plochy nehtu. Samozřejmě, stejně jako všechny ostatní gely od Nailgel-u, i tuto rodinu můžete zakoupit ve skvělé kvalitě a za přijatelnou cenu, což dodá vašemu nehtovému studiu krásu. Víme, že vám tímto nabízíme skutečně klasickou a téměř nekonečnou kolekci gelových laků.

Gelové laky New Lipstick efektivně podporují ochranu a posílení přirozených nehtů. Používání této rodiny gelových laků je velmi jednoduché a rychlé. Mohou je s jistotou používat i začínající nehtoví umělci. Připravte nehty, vyhladťte povrch a ošetřete ho pomocí Nailgel Primer-u. Použijte základní lak a poté nechte zaschnout pod UV lampou 30 sekund. Následně naneste dvě vrstvy krásných barev gelového laku Nailgel New Lipstick. Po každé vrstvě použijte UV lampu. Na závěr nezapomeňte použít Nailgel Top Coat gelový lak, abyste dosáhli dokonalé barvy.