Filtrování

Stroje

Vyberte si z našich kvalitních UV lamp a brusek na nehty pro efektivnější tvorbu nehtů, které vám usnadní každodenní život. 

Elektrické nástroje používané pro stavbu nehtů odstraňují přebytečnou kůži, zbytky gelu a porcelánu kolem nehtového lůžka. Při správném použití vám naše brusky na nehty poskytnou přesný a profesionální povrch. Bruska na nehty Nailgel je navržena pro profesionální a bezuhlíkové kartáčování a lze ji používat bez kabelu, což umožňuje větší volnost pohybu v nehtovém studiu. Použití našich brusek na nehty závisí především na výkonu a typu hlavy. Pro odstranění gelu na nehty použijte karbidové hlavice s vysokou rychlostí, pro odstranění gel laku a vyhlazení povrchu nehtu použijte menší karbidové hlavice a střední rychlost a pro odstranění kůže použijte hlavice s diamantovým prachem s nízkou rychlostí.

Ve srovnání s ručním pilníkem jsou výhody naší strojové brusky na nehty jasné: šetří čas, je lehká a ergonomická, umožňuje přesnou a důkladnou práci a v neposlední řadě hygienické tvarování nehtů. Pro bezpečné používání brusky na nehty doporučujeme mít kvalifikaci nehtového technika. Pokud si nehty děláte doma, měli byste absolvovat alespoň online kurz, jinak se vystavujete riziku zranění.

V nehtovém studiu a při domácí úpravě nehtů je nezbytné používat vedle brusky na nehty také UV lampu. Je to jediný způsob, jak dosáhnout dlouhotrvajících nehtů, ale zároveň je UV lak na nehty dost náročný na použití. Je důležité používat UV lampu po každém lakování, aby se vaši hosté mohli dlouho těšit z krásných nehtů. UV lampy dostupné v e-shopu Nailgel poskytují správnou tvrdost po 30-40 sekundách, takže stačí aplikaci každé vrstvy na krátkou dobu přerušit. 

Zařízení pro vytvrzování světlem, která jsou k dispozici v e-shopu Nailgel, nabízejí nejvyšší kvalitu, pokud jde o vzhled a trvanlivost umělých nehtů vašich zákazníků. S UV lampami nebo přístroji s LED světlem si můžete nehty upravit efektně a rychle. Tato zařízení, ať už se jedná o LED, UV nebo kombinovaná světla, se velmi snadno používají.

Naše elektrické přístroje se vyznačují účinnou funkčností, atraktivním designem a snadným používáním, které usnadňují každodenní péči o nehty.