Filtrování

Polygel

Polygel je nový revoluční materiál pro stavbu nehtů, který by neměl chybět v žádném nehtovém studiu. Doporučujeme ho i začátečníkům, protože materiál se neroztírá, takže můžete klientkám vytvořit krásné nehty. Používání Nailgelu Polygel je od začátku snadné. Můžete z něj vytvořit základ pro upravené a dlouhotrvající nehty, protože Polygel účinně kombinuje vlastnosti porcelánu a gelu. Díky této nové revoluční technice můžete klientkám vytvořit dlouhotrvající nehty.

Vzhledem k tomu, že polygel je materiál střední hustoty, velmi snadno se s ním pracuje a lze jej tvarovat neomezeně dlouho. Přilnavost polygelu je podobná akrylu, ale jeho pružnost je podobná gelu na nehty. Tyto drobné, ale velmi důležité detaily zajistí, že svým klientům vytvoříte tenké a tvarované nehty, které budou pružné a zároveň pevné. Díky tomu dokonale přilnou k přírodnímu nehtu.

Ať už se jedná o zpevnění nehtů, budování nehtů, techniku šablon nebo tipů, francouzský nebo okouzlující nehtový design, s polygelem můžete dokonale splnit všechna přání svých klientek. Značka Nailgel vám v tom pomůže, protože máme širokou škálu materiálů na nehty v různých barvách, ze kterých si můžete vybrat podle potřeb svých hostů. Například Nailgel Polygel Glitter nebo kolekce Nailgel Smart Polygel Shimmer. Nezapomeňte, že polygely Nailgel vám mohou ušetřit spoustu času. V mnoha případech stačí před jejich použitím použít odmašťovač bez obsahu kyselin.

Jak to vypadá v praxi? Připravte nehty, po zmatnění ošetřete povrch podkladovým lakem. Pro správnou přilnavost použijte podkladový lak Nailgel Base Coat. Zvolte si velikost šablony, kterou potřebujete, pak pomocí špachtle naneste malé množství polygelu do šablony, opatrně ji přiložte na nalakovaný nehet a nechte minutu vytvrzovat pod lampou. Na konci procesu odstraňte šablonu a poté můžete nehet lehce vytvarovat.