Šablony na umělé nehty a tip na nehty

Máte rádi výjimečné techniky zdobení nehtů? Chcete udělat nehty svých klientek ještě krásnější? Hledáte pro svou práci kvalitní šablonu nebo tip na nehty? Na webu nailgel.cz najdete širokou nabídku šablon a tipů na nehty, stejně jako veškeré potřebné příslušenství a materiály pro kvalitní zdobení nehtů.


41produkt 141

Pomocí šablony nebo tipu vytvoříte jedinečné nehty a splníte představy svých klientek, protože technikou šablony můžete vytvořit i nehty s přirozeným efektem.

Šablony na umělé nehty Nailgel jsou ideálním doplňkem pro prodloužení přírodních nehtů. Šablony jsou vyrobeny z vysoce kvalitního papíru. Poskytují optimální tvarování a přilnavý povrch, který zabraňuje sklouzávání šablony na prstech.

Pomocí těchto šablon Nailgel můžete svým klientům snadno opravit odštípnuté nebo zlomené nehty. Z hlediska tvarů je nejoblíbenější motýl, který je ideální i pro konstrukční gel nebo akryl. Dalším oblíbeným tvarem šablony je kovová šablona, která vám může pomoci vytvořit smile línii.

Tento typ šablony byste měli používat pro broušené konce linek, stavební gely a polygely.

Další metodou prodlužování nehtů je technika budování tipů, která je velmi oblíbená a dává vám mnohem větší volnost při tvarování nehtů. Nejlépe ji provedete pomocí kvalitního tipu na umělé nehty. Ten si samozřejmě můžete pro svou práci pořídit v e-shopu Nailgel, kde najdete širokou nabídku zdobicích tipů a gelových tipů na nehty. Zde je třeba zmínit, že různé typy nehtových tipů jsou velmi flexibilní a dokáží vytvořit opravdu pozoruhodné a krásné nehty. Různé tipy Nailgel jsou vhodné pro všechny typy nehtů a jsou velmi dobře tvarovatelné. Díky své vysoké kvalitě jsou gelové tipy v našem e-shopu ideální také pro aplikaci polygelu. Díky nim je tvarování nehtů rychlé a snadné. Opravdové milovnice nehtového designu si zde přijdou na své!