Štětce

Chcete klientkám vytvořit upravené a dlouhotrvající nehty? Pak je profesionální štětec na umělé nehty nezbytnou součástí vašeho zdobení nehtů. V e-shopu Nailgel najdete širokou nabídku kvalitních štětců pro stavbu a zdobení nehtů. Profesionální nástroje používané k výrobě umělých nehtů umožňují obzvláště přesný design a snadnou práci. V e-shopu Nailgel najdete širokou nabídku štětců z přírodního porcelánu prvotřídní kvality, gelových štětců a dekorativních štětců různých velikostí. Jemná povrchová úprava našich štětců je pozoruhodná sama o sobě.


38produkt 138

 

Štětce na gelové nehty Nailgel umožňují profesionální aplikaci barevných a UV gelů. Nezapomeňte, že kvalitní štětce na gel usnadňují také tvarování silnějších gelů. Plochý, kulatý tvar štětce Nailgel Cat's Tongue Brush umožňuje rovnoměrnější nanášení speciální hustoty podkladové báze na nehty a tento štětec vám také pomůže vytvarovat linie úsměvu. Rukojeti našich kartáčů mají extravagantní design, díky kterému se stanou vaším oblíbeným nástrojem pro každodenní použití.

Nabízíme také porcelánové (akrylové) štětce, které jsou jedinečně navrženy pro přesnou a precizní práci. Štětec Nailgel Porcelain Natural Coat 6 doporučujeme začátečníkům, zatímco štětec Nailgel Natural Coat 8 je určen zkušeným nehtovým designérkám. Přírodní vlasy vyžadují pečlivou údržbu, ale zachovají si své bezkonkurenční vlastnosti po mnoho let. Proto používejte pouze čisticí prostředek vhodný pro kartáče z přírodních vlasů. Naše štětce na zdobení nehtů lze zakoupit jednotlivě nebo jako sadu. S nimi můžete snadno provádět i ty nejmenší práce s nehty.

Používání dekorativních štětců různých hrubostí je v současné době velmi oblíbené. Můžete je kombinovat a vytvářet tenké i tlusté linky. Pomocí štětců můžete také vytvářet efekty a vzory a vytvářet tak úžasné ozdoby na nehtech svých hostů. S námi se vaší fantazii meze nekladou, protože kvalita našich nástrojů umožňuje mnoho dekorativních možností.