Nitrylex nepudrované rukavice

Nitrylex nepudrované rukavice jsou vysoce kvalitní nitrilové rukavice, které jsou ideální pro nehtové designéry a kosmetičky. Tyto rukavice jsou velmi oblíbené v kosmetickém průmyslu díky svým vynikajícím ochranným vlastnostem a pohodlí.

 


13produkt 113

Hlavní vlastnosti:

 1. Nepudrované provedení: Rukavice neobsahují pudr, čímž minimalizují riziko alergických reakcí a podráždění a zajišťují čistší pracovní prostředí.
 2. Nitrilový materiál: Nitrilový materiál je mimořádně pružný, odolný a rezistentní vůči chemikáliím a jiným znečištěním, které se mohou vyskytnout při modelování nehtů a kosmetických procedurách.
 3. Pohodlné nošení: Ergonomické provedení zaručuje pohodlné nošení i po delší dobu, čímž se snižuje únava rukou, což je zvláště důležité při precizní práci.
 4. Citlivost a dotek: Rukavice jsou tenké, ale stále odolné, což umožňuje jemnou a přesnou práci při modelování nehtů a kosmetických ošetřeních.
 5. Široký výběr velikostí: Dostupné v různých velikostech, aby každý profesionál našel pro sebe tu správnou velikost, zajišťujíc maximální pohodlí a efektivitu.


Výhody pro nehtové designéry a kosmetičky:

 • Bezpečnost a hygiena: Poskytují ochranu před různými chemikáliemi, gely a jinými látkami používanými při modelování nehtů a kosmetických ošetřeních.
 • Přátelské k pokožce: Nepudrované provedení a vysoce kvalitní nitrilový materiál minimalizují šanci na alergické reakce, chráníce pokožku klientů a odborníků.
 • Flexibilní a trvanlivé: Pružnost a trvanlivost rukavic umožňuje pohodlné nošení a efektivní práci i během dlouhých pracovních dnů.
 • Podpora precizní práce: Tenké, ale pevné rukavice zaručují potřebnou citlivost a preciznost, která je nezbytná při modelování nehtů a kosmetických ošetřeních.
 • Profesionální vzhled: Používání rukavic dodává profesionální a hygienický vzhled službám v oblasti nehtů a kosmetiky.

 • Nitrylex nepudrované rukavice jsou nejlepší volbou, pokud hledáte spolehlivou, pohodlnou a trvanlivou ochranu pro aplikace v oblasti nehtového designu a kosmetiky.