Nálepky na nehty

Každý chce mít krásně upravené, speciální nehty. Naše samolepky na nehty vám k tomu pomohou. Jak? Rychle a snadno přizpůsobíte nehty svých hostů. Proto jsou samolepky na nehty skvělým způsobem, jak vytvořit extravagantní a poutavá malá umělecká díla bez nutnosti zdlouhavého zdobení nehtů.


103produkt
 

Vysoce kvalitní samolepky na nehty Nailgel nabízejí senzační vzory pro každý styl a nápad. Romantické květiny, okouzlující motivy nebo snad něco speciálního? Ať už si vyberete cokoli, tyto fantastické samolepky jistě ozdobí vzhled vaší klientky.

Krásné a precizní zdobení nehtů

Samolepky na nehty, které si můžete zakoupit na nailgel.cz, jsou vhodné zejména pro začátečníky i zkušené nehtové designéry. Jejich používání vám ušetří čas a námahu při práci. Se samolepkami na nehty Nailgel vytvoříte jedinečné vzory nehtů během chvilky. Na nehty svých hostů můžete vykouzlit vždy nové motivy a vzory.

Samolepky na nehty Nailgel se velmi snadno používají. Můžete si vybrat mezi samolepkami na nehty na vodní bázi nebo klasickými samolepicími samolepkami na nehty. Je důležité vědět, že samolepicí samolepka na nehty se používá snadněji, ale je o několik mikronů silnější a tlustší než samolepka na vodní bázi. Vyberte si vzor, který chcete použít, a poté kolem něj stříhejte nůžkami. Odstraňte fólii ze samolepky. Umístěte samolepku na nehty na vodní bázi do misky s vodou, poté opatrně umístěte zvolený design na požadovaný nehet a nechte zaschnout. V případě samolepicích nálepek na nehty budete muset tuto část procesu samozřejmě vynechat. V případě obou samolepek zapečetěte zdobení vrstvou lesklého gelu. Bylo to snadné, že?

Ať už se jedná o přírodní nehty nebo umělé nehty vytvořené pomocí gel laku, design na vašich nehtech bude vždy vypadat stylově. Samolepky na nehty jsou jedním ze způsobů, jak vytvořit kreativní a rychlý design nehtů pro vaše hosty. Díky snadné manipulaci se samolepkami můžete vytvořit skvělé ozdoby na nehty. Vzhledem k tomu, že samolepku na nehty zalepíte vrstvou laku na nehty, zůstane dlouho krásná a odolná. Nezapomeňte, že ať už si vyberete samolepicí nebo vodou ředitelné samolepky na nehty, samolepky v našem e-shopu zaručují nádherné výsledky.