Filtrování

Nail art

Pokud chceš byt aktuálna s nejnovějšími trendy v oblasti zdobení nehtů, najdeš v sortimentu Nailgel ty nejkrásnější korálky a ozdobné flitry podle nejnovějších trendů. Náš internetový obchod nabízí neomezené možnosti zdobení přírodních i umělých nehtů. Kamínky, efektní pudry a třpytky Nailgel dodají nehtům vašich hostů ty nejkrásnější barvy. S námi můžete nechat volný průběh své kreativitě.

Umění nehtů nás všechny inspiruje a vaši hosté budou nadšeni, když jim na nehtech vytvoříte něco krásného. Určitě jste si všimli, že v našem e-shopu je pro vás připraven obrovský výběr ozdob na nehty. Otázka vždy zní: jaký materiál a barvu umělých nehtů zvolíte a čím je nakonec ozdobíte? Inspirujte se zde a překvapte své hosty fantastickým výtvorem, který vylepší celkový vzhled vašich nehtů.

Díky různým doplňkům, jako jsou korálky a kamínky, samolepky na nehty, efektní pudry, ozdobné flitry, 3D vzory a kouřové přenosové fólie, vaši hosté jen čekají, až budou moci opustit váš salon s nehty, které dokonale odpovídají jejich osobnosti. Fólie z mušlí, sušené květiny, které lze zakomponovat do různých barevných gelů na nehty nebo akrylových gelů, a malé křišťálové kamínky a sněhové vločky jsou ideální pro zkrášlení nehtů. Náš výběr kouzelných ozdob na nehty je neomezený, ať už jde o křišťálové kamínky nebo okouzlující samolepky na nehty.

S prvky na zdobení nehtů Nailgel můžete i jednoduché francouzské nehty udělat okouzlujícími. Pokud jde o barvy, tvary, vzory a motivy, umělé nehty vašich hostů nebudou díky nail artu nikdy nudné. Nechte se inspirovat vzory v našem e-shopu a vytvořte si jedinečné zdobení nehtů. Díky výukovým videím Nailgel si jistě vyberete to pravé pro vás a naučíte se, jak si vytvořit profesionální nehty.