Jelentkezz március 3.-i, budapesti tavaszi nyílt napunkra ezen a Facebook eseményen!

 

Filtrování

Stavební gely

Posilování nebo prodlužování přírodních nehtů? Webový obchod Nailgel nabízí pro každou z těchto technik vytváření nehtů ten správný gel. Už žádné lámavé nebo popraskané nehty, jen krásné gelové nehty. Prohlédněte si naši nabídku gelových nehtů!

Gel na nehty lze rozdělit do tří různých skupin materiálů. Jedním z nejdůležitějších je stavební gel, který je, jak název napovídá, určen speciálně pro stavebnictví. Ačkoli na trhu existují husté gely pro budování dlouhých nehtů, internetový obchod Nailgel v současné době nabízí pouze jednokrokové gely pro budování krátkých nehtů bez pilování. Se stavebními gely Nailgel budou mít vaši hosté nádherné nehty po dobu tří až pěti týdnů.

Druhou skupinou materiálů v naší nabídce gelových nehtů je akrylový gel, nazývaný také polygel, ale známý také jako polyakryl. Tento gel na nehty kombinuje dobré vlastnosti porcelánu a gelu. Snadno se tvaruje, je hustý, vhodný pro delší budování nehtů a vytvrzuje se pomocí UV lampy.

Třetí skupinou materiálů je barevný gel, který lze použít výhradně k malování nebo dekoraci. Pokud chcete pracovat se speciálním gelem, zvolte chromový gel, který můžete nastavit nebo dokončit světlým gelem. Fixace znamená, že některé materiály mají po aplikaci UV světla tenkou lepkavou vrstvu. Můžete se však rozhodnout pro gel Nailgel Spider, který nevyžaduje fixaci a vytvrzuje se na světle.

Při vytváření nehtů pomocí gelu na nehty můžete použít několik metod: tip, šablonu a vytvrzení nehtů. Můžete si vybrat 1krokový gel, který se doporučuje pro začátečníky. Velmi usnadňuje práci v salonu, protože pevně tuhne jak pod UV světlem, tak pod světlem LED. Je prostě dokonalá a nelze ji pokazit. Nezapomeňte, že umělé gely na nehty jsou lepší než jakýkoli tradiční lak, protože krásné a upravené nehty vypadají vizuálně mnohem silněji a působivěji. Naše nabídka vyhoví všem požadavkům a vkusu, ať už hledáte design pro ruce nebo nehty na nohou. 

Stavební i zdobicí gely naší značky se snadno používají na všechny zdravé nehty a nabízejí atraktivní poměr ceny a kvality.  

Ať už v nehtovém studiu, nebo doma, naše gely na nehty Nailgel a barevné gely Nailgel umožňují snadno proměnit nehty vašich hostů v malá mistrovská díla. Pokud jste začátečnice, můžete se s gely Nailgel rychle stát nehtovou designérkou.