Nástroje na péči o nehty

Příprava nebo stavba nehtů vyžaduje nejen šikovnost, ale také použití správného příslušenství. Nezapomeňte, že pomůcky pro péči o nehty mají různé funkce, s jejich pomocí lze celý kreativní proces provést rychle a snadno. Tyto pomůcky jsou nezbytné k provedení postupu jednotlivých kroků. Objevte v e-shopu Nailgel pomůcky, které vám usnadní práci. Pomůže vám k tomu náš e-shop, kde si můžete bez obav zakoupit také kvalitní pomůcky pro přípravu, stavbu a zdobení nehtů.


34produkt 134

Vyberte si z kvalitních produktů Nailgel, které jsou nezbytné pro profesionální péči o nehty. V našem e-shopu najdete štěteček na oprašování, pomerančovou tyčinku, magnet Cat Eye nebo třeba pinzetu na vybírání kamínků. Díky jemným štětinám je prachový štětec ideální pro přípravu nehtů, chromu nebo mermaid prášku. Proto je oprašovací štětec základním nástrojem, který nesmí chybět v žádném nehtovém salonu.

V naší nabídce nástrojů pro péči o nehty najdete také oranžovou dřevěnou tyčinku, známou také jako kartáček na nehtové lůžko, která je rovněž mimořádně užitečným nástrojem pro péči o nehty. Je vyrobena z vysoce kvalitního tvrdého dřeva. Můžete ji použít k jemnému zatlačení kůžičky při přípravě nehtů a k odstranění změklého laku nebo gel laku, který je třeba odstranit. Tímto způsobem se také vyhnete poškození nehtových plotének.

S magnetem Nailgel Cat Eye dosáhnete dokonale intenzivního efektu. S tímto multifunkčním magnetem můžete vytvářet různé tvary.

V nehtovém studiu nesmí chybět kleštičky na kamínky, díky kterým můžete opravdu rychle a snadno ozdobit nehty svých hostů.

Aby vaši hosté odcházeli vždy spokojeni, mějte na svém pracovním stole po ruce základní pomůcky pro péči o nehty, protože se správným příslušenstvím můžete zůstat soustředění a snadno realizovat své kreativní nápady.