Chrom mermaid a efektové prášky

Určitě znáte řadu technik zdobení nehtů, které vyžadují kvalitní dekorační materiály. Díky různým chromovým a efektovým pudrům můžete z nehtů svých hostů snadno udělat střed pozornosti. Ať už zdobíte jeden nehet nebo všechny, můžete nehty svých hostů ještě více zatraktivnit pomocí efektových pudrů. Proto pudry na zdobení nehtů dostupné v e-shopu Nailgel aktivně podporují vaši kreativitu, takže zdobení nehtů nemá žádné hranice.


35produkt 135

V našem e-shopu najdete širokou škálu produktů pro zdobení nehtů, které budete při zdobení nehtů určitě potřebovat. Máme vše, co potřebujete k vytvoření velkolepých a extravagantních nehtů pro své hosty, od vysoce pigmentovaných chromových pudrů až po pudry s efektem Disco Flash a pudry pro mořské panny.

Prášek s efektem Nailgel se stane jedním z vašich oblíbených zdobicích podkladů, protože díky jeho třpytivému efektu budou vaše umělé nehty jedinečné. Díky vysoce kvalitnímu pigmentovému efektu tohoto efektového prášku můžete vytvořit úchvatnou hru světla přírody.

Dalším oblíbeným materiálem pro zdobení nehtů Nailgel je chromový prášek Nailgel. Díky jeho kovovému lesku můžete na povrchu nehtů dosáhnout ohromujícího zrcadlového efektu. Na nehtech svých hostů tak můžete vytvořit opravdu mimořádný vzhled. Jeho použití je mimořádně snadné. Připravené nehty nalakujte jako obvykle, nejlépe černým podkladovým lakem. Pomocí aplikátoru vetřete chromový prášek do mírně lepkavého povrchu. Chcete-li dosáhnout zrcadlového povrchu, rozetřete
chromový prášek do již vytvrzeného laku. Odlupování lze zabránit natřením okrajů bezkyslíkatým základním nátěrem.

Jako poslední krok naneste dvě tenké vrstvy lesklého gelu a vytvrzujte pod UV lampou. Díky této jednoduché technice budou všichni hosté odcházet z vašeho salonu spokojeni.

Prohlédněte si náš internetový obchod a vyberte si svůj oblíbený chrom, mermaid nebo jeden z našich různých efektních pudrů na zdobení nehtů. Od krásné modré až po zlatou barvu, zde najdete svou oblíbenou barvu, protože chromové a efektové pudry jsou nezbytnou výbavou každého nehtového salonu. Nezapomeňte, že s jejich pomocí můžete vytvářet i různé barevné přechody.