Zastřihovače kůže a nehtů

Přesné a ostré? Nehledejte nic jiného než japonské nůžky na kůži a nehty Silver Star z nerezové oceli, které jsou k dispozici také v našem e-shopu Nailgel. Bez těchto nůžek je téměř nepředstavitelné provádět precizní manikúru a pedikúru.


3produkt 13

 

Oblíbenost těchto nůžek spočívá právě v tom, že každá řezná plocha je broušena zvlášť. Nástroj je navržen tak, aby opatrně a šetrně odstraňoval kůži kolem nehtu. Nůžky na kůžičku a nehty z nerezové oceli Silver Star jsou jedním z nejznámějších, prvotřídních lékařských nástrojů a nástrojů pro péči o nehty. Jeho řezná plocha je krátká, rovná, ostrá a velmi ostrá. Je to mimořádně přesný nástroj, který dosahuje zakřivených tvarů a zářezů na prstech rukou nebo nohou s maximální přesností. Díky své osvědčené koncepci bude po dlouhou dobu jedním z vašich nejlepších a nejúčinnějších nástrojů.

Jedním z nejdůležitějších pravidel, která je třeba při používání nůžek na kůži z nerezové oceli Silver Star dodržovat, je nikdy je nepoužívat ke stříhání jiných materiálů. Díky tomu si dlouho zachovají své ostří, takže s nimi můžete stříhat bezpečně a přesně. Při jejich výrobě jsou jejich špička a čepel pečlivě tvarovány tak, aby řezné plochy do sebe zapadaly s milimetrovou přesností. Díky jemné špičce tento profesionální strojek na kůži a nehty odstřihne přebytečnou odumřelou kůži snadněji než tradiční nůžky na nehty. Používání nůžek na kůžičku Silver Star při práci vám pomůže udržet nehty vašich hostů zdravé, krásné a upravené.