Leskly gel

Lesklý gel je také nezbytnou součástí vašeho nehtového salonu, protože vám pomůže dosáhnout krásného a zářivého lesku vašich nehtů. Při budování nehtů je nesmírně důležitá podkladová vrstva, ale stejnou pozornost byste měli věnovat i konečné úpravě, tedy krytí. S lesklým gelem můžete efektivně zahájit a ukončit proces stavby nehtů. Obě fáze jsou stejně důležité, protože podporují profesionalitu vašich služeb a zajišťují, že vaši klienti budou odcházet spokojeni. Proto je důležité používat kvalitní a odolné materiály. 


22produkt 122

Vaše klientky budou spokojené, když jejich krásné nehty budou dlouho zářit. Doporučujeme naši nejnovější inovaci, ultra jasný Nailgel, který je díky speciálnímu procesu temperování ještě jasnější a má delší životnost. Za zmínku stojí, že má velmi vysoký lesk a nefixační vlastnosti. Ultra lesklý gel je trochu silnější a snadno se rozpouští, ale zůstává na svém místě a vytváří dokonalou vaječnou skořápku.

V internetovém obchodě Nailgel můžete získat lesklý gel, který má několik dalších vlastností. Můžete ho použít na tipy nebo gelové vrstvy, ale je také ideální na zakrytí gel laku. Ať už zvolíte jakoukoli techniku, konečný výsledek bude nádherný. Gelový lesk Nailgel Extra Top poskytuje vysoký lesk, nádherný efekt, který zůstává krásný a dlouhotrvající. Extra lesklý gel obsahuje přidaný zesilovač barev, který zajišťuje, že světlé a bílé barvy nežloutnou. Konečný výsledek všechny ohromí.

Jistě víte, že dobře zvolený lesklý gel může mít velký vliv na krásně upravené a zdobené nehty. Vrchní lak Nailgel dodá vašim nehtům v závislosti na výrobku ještě větší lesk, je vysoce odolný a lesk vašich nehtů vydrží několik týdnů. Některé z našich výrobků, jako například lesklý gel Nailgel Chameleon, obsahují také částice, které dodají vašim nehtům extra lesk. Nezapomeňte, že kolekce lesklých gelů Chameleon vypadá efektně i na tmavších barvách. Jak už jistě víte, použití lesku Nailgel je snadné. Na vhodně připravené a následně vytvarované nehty naneste dvě vrstvy gel laku ve zvolené barvě a po každé vrstvě použijte UV lampu. Nakonec naneste poslední vrstvu lesklého gelu a poté vložte nehty pod UV lampu. Gely jsou nefixační, takže nevyžadují další ošetření.