Vestavěná dekorace na nehty

Chce vaše klientka něco opravdu výjimečného, nebo je pro ni lakování nehtů příliš časově náročné? Dýmové fólie nebo zabudované sušené květiny vytvoří krásný vzhled během několika minut a jsou k dispozici v mnoha odstínech.


6produkt 16

Použití zdobení nehtů je velmi snadné. Požadovaný vzor můžete pečlivě nanést na samolepicí povrch nebo jej snadno zapracovat do různých akrylových barev a gelů. Nepotřebujete žádné další doplňky, jen lesklý gel jako závěrečnou úpravu. Vyzkoušejte je, zjistěte, jak snadno se s nimi pracuje, a nezapomeňte, že můžete vytvořit trvalé umělecké dílo.

Nailgelové zdobení nehtů je velmi zvláštní. Vysoká kvalita v kombinaci s velmi detailní výzdobou. Nehty zdobené barevnou kouřovou fólií ocení všichni vaši klienti.

Pomocí těchto lehkých kousků fólie můžete vytvořit ozdoby na nehty s různými vzory. Vysoce kvalitní kouřová fólie Nailgel, dekorace ze sušených květin snadno přilnou k lepenému povrchu. Můžete si tak přesně naplánovat, jaký tvar a design s nimi chcete vytvořit. Můžete vytvářet vzory a ozdoby na nehty v neuvěřitelné škále barev a tvarů. Úchvatné květinové motivy, hravé tvary a odvážné geometrické linie jsou jen špičkou toho, co můžete s těmito dekorativními prvky vytvořit. Nádoba s 12 přihrádkami je vybavena širokou škálou barevných fólií a sušených květin.

Gel lak a gel na nehty vám dávají velkou tvůrčí svobodu při vytváření jemných a nápaditých vzorů na nehtech. Pokud však chcete dokonale zkrášlit upravené nehty své klientky, zvažte použití barevné kouřové fólie, zejména pokud nemáte dostatek zkušeností se štětcem. Ani pak se totiž nemusíte obejít bez úžasných vzorů a ozdobných nehtů. Pokud chcete, rádi vám pomůžeme. Poskytneme vám rady a tipy, aby všichni vaši klienti odcházeli ze salonu spokojení. Pokud si objednáte, samozřejmě vám pomůžeme s rychlým doručením, protože doručení následující pracovní den je pro nás samozřejmostí.