Filtrování

Příprava, lesklý gel

Jedním z nejdůležitějších předpokladů úspěšné práce s nehty je dokonalá příprava. Proto v e-shopu Nailgel najdete širokou nabídku přípravných tekutin, primerů a podkladových gelů. Navíc je můžete získat ve špičkové kvalitě a za přijatelné ceny. 

Nail prep je ideální k odmaštění a impregnaci přírodního nehtu. Vždy účinně připravte přírodní nehet na podkladový lak, který také zlepší přilnavost mezi gelem nebo gel lakem a přírodním nehtem. Přípravky Nailgel jsou také obzvláště vhodné pro problematické nehty.

U přípravku Nail Prep Liquid je důležité, abyste jej nanesli pouze na přírodní nehet, jinak může dojít k jeho poškození. Proto jemně rozetřete tenkou vrstvu na povrch nehtu a nechte ji během několika sekund vybělit. Pokud jsou nehty vašeho hosta mastnější než obvykle, je dobré použít podkladový lak jako vrchní vrstvu. Můžete ji použít klasicky štětcem nebo ve verzi s podkladovým perem. Je důležité vždy nanést primer před první vrstvou gelu nebo gel laku.

Když si vyberete podkladový lak Nailgel, známý jako podkladový gel, můžete si být jisti, že se vám do rukou dostává vysoce kvalitní výrobek, protože náš sortiment neustále zdokonalujeme na základě našich dlouholetých zkušeností a přizpůsobujeme se měnícím se potřebám moderního nehtového designu. 

Podkladový gel zanechává tzv. lepivou vrstvu, která umožňuje vytvoření pevného spojení s gelem na nehty, protože při modeláži nehtů jde především o správnou přilnavost. Protože částečky podkladového gelu Nailgel obtížně přilnou k hladkým, mastným nehtovým ploténkám, je nezbytné povrch nehtu odmastit a mírně zdrsnit. Tento proces se nejlépe provádí pomocí leštičky na nehty. Poté na připravenou nehtovou ploténku naneste tenkou vrstvu podkladového gelu a nechte jej vytvrdit v UV nebo LED lampě. Vzniklá vrstva bude ideální pro nanášení gelu na nehty.

Krásně zpracovaný umělý nehet je zakončen lesklým gelovým lakem. V internetovém obchodě Nailgel najdete širokou škálu lesklých gelových produktů v několika barvách, se třpytkami, matné nebo ultra lesklé. Další výhodou gelu Nailgel gloss je, že vytvrzuje pod UV a LED světlem, je nefixovaný, rozpustný a pružný.