Filtrování
Cena (Kč)
47,2 Kč - 1 119,2 Kč
Míra pokrytí
Barva
Stav produktu

Novinky

V kategorii novinek v e-shopu Nailgel vám vždy přinášíme nejnovější gelové laky a doplňky na nehty, které jsou v sezóně. Zde můžete objevit nejnovější produkty na nehty a informovat se o nejnovějších trendech.

Nechte se okouzlit našimi nejnovějšími doplňky, díky kterým bude vaše práce ještě výraznější a krásnější! Pokud máte rádi rozmanitost a rádi zkoušíte nové věci, je to místo pro vás. Buďte kreativní a vyzkoušejte co nejvíce nových gelových laků, dekorativních prvků a technik. Věřte mi, stojí to za to!


13produkt 113

V našem e-shopu najdete nejlepší nový design nehtů. Vyberte si nejnovější inovace v oblasti designu nehtů, stavitelů a barevných gelů s vynikajícím poměrem ceny a kvality. Nabízíme dlouhotrvající gelové laky s vynikajícím krytím, které ozdobí nehty vašich zákazníků fantastickými barvami. Pokud se chcete pustit do světa nehtového designu, můžete si v internetovém obchodě Nailgel zakoupit gelové laky, příslušenství a stroje potřebné pro práci v salonu z pohodlí domova.

Pokud již máte vlastní nehtové studio, musíte myslet na potřeby všech svých hostů, kteří od vás očekávají, že budete držet krok s nejnovějšími trendy. Protože vaši zákazníci milují úžasné vzory a barvy nehtů. Proto značka Nailgel nabízí stále nové produkty, o které je velký zájem. Potěšte své hosty nehtovými zázraky z nových produktů a úspěch vás nemine. Neváhejte používat profesionální produkty na nehty z kategorie novinek, jako je například kolekce Nailgel Rockstar. Jejich aplikace je mimořádně snadná, dlouhotrvající a poskytuje dokonalé krytí, takže z vašeho salonu odchází spokojený zákazník.

Nailgel online shop nabízí širokou škálu základních produktů pro péči o nehty, jako jsou UV gely, laky a příslušenství. S námi budete vždy v obraze, nikdy vám neuniknou nejnovější trendy a budete vědět, co je nového v nehtovém designu. Nezapomeňte, že máme vždy k dispozici ty nejlepší barvy.