Filtrování
Cena (Kč)
47,2 Kč - 1 211,2 Kč
Barva
Stav produktu

Pure Love gélový lak

V kolekci Nailgel Pure Love gelových laků najdeš nádherné nude odstíny. Zářivé a módní barvy jako je nude, pudrově růžová nebo magenta mají ve srdci každé z nás zvláštní místo a představují elegantní alternativu, zejména pro trendy přírodní nehty. Pokud jde o barevný svět, v této produktové kolekci najdeš čisté, ženské odstíny, které poskytují velmi pestrý výběr pro tebe i tvoje hosty.


10produkt 110

Díky jemným odstínům kolekce Nailgel Pure Love jsou ideální volbou pro dokonalý vzhled. Jemně pastelová růžová nebo elegantní nude odstín, s námi se před tebou otevírají možnosti modelování nehtů.

Co dělá tuto kolekci gelových laků tak jedinečnou? Gél laky kolekce Nailgel Pure Love mají střední hustotu, samonivelační materiály na modelování nehtů, jejich nanesení štětcem je mimořádně jednoduché. Také se krásně roztírají na povrchu nehtu. Trojfázové gelové laky, které se nevtékají do zářezu. Díky jejich vysoké pigmentaci poskytují intenzivní krytí již po prvním nanesení.

Členové kolekce Nailgel Pure Love garantují po celý rok oblíbené přírodní odstíny nude barev, které zajišťují trvanlivou a rychlou práci. Nezapomínej, že samostatně nebo jako doplňkový odstín jsou nádherné. Aby sis tyto jednoduché, elegantní pastelové odstíny ještě více zvýraznil, ozdob jednotlivé nehty strassovými kamínky nebo zkombinuj barvy s jemným třpytem.

Stejně jako u ostatních kolekcí gelových laků od Nailgel, i tato rodina gelových laků je velmi jednoduchá a rychlá na použití. Můžou je s jistotou používat i začínající návrháři nehtů. Takže gelové laky Pure Love se připravují, nanášejí a tvrdí stejně jako ostatní úžasné gely od Nailgel.

Na závěr stačí, když si zajištění novou kolekci gelových laků Pure Love v obchodě nailgel.hu a aplikuješ tyto úžasné barvy na nehty svých hostů. Věř nám, účinek je zaručený!