Filtrování
Barva
Stav produktu

Pure Love gélový lak

V kolekci gelových laků Nailgel Pure Love najdete krásné nude barvy. Světlé a módní barvy, jako je nude, pudrově růžová nebo fialová, mají zvláštní místo v srdci každého z nás a jsou elegantní alternativou zejména pro moderní, přirozeně vypadající nehty. Pokud jde o svět barev, tato kolekce nabízí čisté, ženské tóny, které vám i vašim hostům poskytnou skutečně všestranný výběr.


10produkt 110

Sofistikované barvy řady Nailgel Pure Love jsou ideální volbou pro dokonalý vzhled. Od jemných pastelově růžových až po elegantní nude odstíny - otevíráme vám svět možností nehtového designu.

Čím je tato kolekce gelových laků tak výjimečná? Gelové laky Nailgel Pure Love jsou samonivelační podkladové laky střední hustoty, které se velmi snadno nanáší štětečkem. Zároveň se krásně roztírají po povrchu nehtu. Třístupňový gel lak, který nezatéká do záhybů. Díky vysoké pigmentaci poskytují intenzivní krytí již od první aplikace.

Kolekce gelových laků Nailgel Pure Love zaručuje celoroční a přirozeně vypadající nude odstíny, které se rychle nanáší a dlouho vydrží. Nezapomeňte, že jsou krásné samostatně nebo jako doplňkové barvy. Chcete-li tyto jednoduché, elegantní nude odstíny proměnit v ještě okouzlující vzhled, ozdobte jednotlivé nehty kamínky nebo barvy zkombinujte s jemnými třpytkami.

Stejně jako zbytek kolekce Nailgel se i tato rodina gelových laků rychle a snadno používá. S jistotou ji mohou používat i začátečníci. Gel laky Pure Love je proto třeba připravit, nanést a vytvrdit stejným způsobem jako ostatní třpytivé gel laky Nailgel.

Nakonec stačí jen zakoupit novou kolekci gelových laků Pure Love na webu nailgel.co.uk a nanést tyto nádherné barvy na nehty svých hostů. Věřte, že efekt je zaručen!