Filtrování
Cena (Kč)
47,2 Kč - 1 092 Kč
Barva
Stav produktu

InSpirit gélový lak

Inspirujte se novými zářivými barvami kolekce Nailgel InSpirit! Co to přesně znamená? Nic jiného než nádherné nehty s úžasným zářivým leskem, a to až 5-6 týdnů. Myslíte si, že je to nemožné? Naopak, je to velmi možné. Kolekce produktů InSpirit od značky Nailgel je inovativní kolekce gelových laků, která poskytuje dokonalou trvanlivost a intenzitu barvy pro vaše hosty, a to ještě není všechno! Členové kolekce InSpirit jsou také gelové laky prémiové kvality, se kterými můžete vytvářet různorodou a jedinečnou nehtovou dekoraci na nehty vašich hostů.


10produkt 110

V roce 2023 rozšířil Nailgel svou nabídku o kolekci InSpirit gelových laků. Jak už název naznačuje, chceme tě inspirovat. Naše produktová rodina jednoznačně evokuje jaro a svěžest, protože jsme přišli s úchvatnou barevnou škálou. K jaru patří i lesklý, jarní, květinový design nehtů. Ale co bys měl vědět o InSpirit gelové lakové rodině? Jde o gelový lak s vysokou pigmentací, krémovou konzistencí, středně hustým, který dokáže zakrýt už jednou vrstvou. Další pozitivní vlastností Nailgel InSpirit gelového laku je, že se sám rozetře, takže se nevsákne do zářezu. 3-fázový gelový lak s jasnými, ale elegantními barvami, které se stanou oblíbenými mezi tvými klientkami.

Vzhledem k tomu, že jaro je obdobím obnovy, tvoje klientky rády osvěží svůj vzhled. Proto je InSpirit kolekce gelových laků v tomto období správnou volbou! S touto kolekcí přidáváš na nehty trochu jarního svěžího nadšení. Nezapomeň, že barvy byly vždy důležité, ať už při oblečení, špercích nebo dnešních módních nehtech. S Nailgel značkou přineseš do svého nehtového studia trendy barvy nejen na jaře, ale během celého roku. Nezapomeň, veselé barvy vždy dobře vypadaly na každém nehtu, ať už tvoje klientka bude mladá nebo starší. S Nailgel InSpirit gelovými laky budeš mít pocit jara a svěžesti v každém období a tato kolekce nesmí chybět ve tvém nehtovém salonu!