Filtrování
Barva
Stav produktu

InSpirit gélový lak

Inspirujte se zářivými barvami nejnovější kolekce gelových laků Nailgel! Co to přesně znamená? Nic jiného než super krásné nehty s úžasným leskem po dobu až 5-6 týdnů. Myslíte si, že je to nemožné? Ale je to možné. Řada Nailgel InSpirit je inovativní kolekce gelových laků, které vašim hostům poskytnou maximální výdrž a správnou intenzitu barev, a to není vše! Kolekce InSpirit zahrnuje také gelové laky prémiové kvality, které můžete použít k vytvoření rozmanitých a jedinečných vzorů na nehtech svých hostů.

Protože jaro je obdobím obnovy, je to také čas, kdy vaši hosté rádi osvěžují svůj vzhled. Proto je kolekce gelových laků InSpirit pro toto roční období ideální volbou! S touto kolekcí můžete svým hostům přinést závan svěžesti a jarní nálady na nehty. Nezapomínejte, že barva byla vždy důležitá, jak pokud jde o oblékání a šperky, tak v dnešní době i o módní nehty. Se značkou Nailgel můžete do svého nehtového salonu přinést módní barvy nejen na jaře, ale v každém ročním období. Nezapomeňte, že veselé barvy sluší všem nehtům, ať už jsou vaši hosté mladí nebo staří. S gelovými laky Nailgel InSpirit pocítíte svěžest jara v každém ročním období, a proto by ve vašem nehtovém salonu neměl chybět nejnovější jarní přírůstek, kolekce gelových laků InSpirit!


10produkt 110

Na jaro 2023 rozšířil Nailgel svou nabídku o kolekci gelových laků InSpirit. Jak název napovídá, chceme vás inspirovat. Naše řada vám díky úžasné škále barev jistě navodí pocit jara a svěžesti. A s touto sezónou přicházejí i živé, jarní, květinové nehty. Co ale potřebujete vědět o naší řadě gelových laků InSpirit? Jedná se o vysoce pigmentovaný, krémový, středně silný gel lak s krytím na jednu vrstvu. Další pozitivní vlastností gel laku Nailgel InSpirit je, že je samonivelační, takže se neusazuje v záhybech. Jedná se o třístupňový gel lak, který si díky jeho zářivým a zároveň elegantním barvám zamilují všichni vaši hosté.