Filtrování
Barva
Stav produktu

Liberty gélový lak

Co dělá tuto kolekci gelových laků tak výjimečnou? Gelové laky z produktové řady Nailgel Liberty jsou středně husté, samorozlévající se materiály na umělé nehty, které je velmi snadné nanášet pomocí štětce. Kromě toho se krásně rozmístí na povrchu nehtů. Tyto třístupňové gelové laky se neroztékají do drážek. Díky vysoké pigmentaci poskytují intenzivní krytí již po prvním nanesení. Nemůžeme však přehlédnout, že s těmito gelovými laky můžeš vždy vytvářet svěží a veselé nehty pro své hosty, které barevně jasně připomenou jaro a léto.


4produkt 14

Gelové laky Nailgel Liberty jsou populární po celý rok, s přirozeným efektem a barvami jara a léta. Tyto gelové laky zaručují trvanlivou a rychlou práci. Jsou krásné samy o sobě i jako doplňková barva. Pro ještě působivější efekt těchto plných, avšak elegantních odstínů ozdobte každý nehet strasskami nebo zkombinujte barvy s jemným třpytem.

Pro dosažení dokonalého výsledku je důležitá pečlivá příprava během konstrukce nehtů. Až je to hotovo, nanes gelový lak Nailgel Liberty a nechte ho ztuhnout pod UV lampou minimálně 2 minuty. Nakonec, abyste si dlouho užívali jeho lesk, zapečetěte ho lesklým Top Coatovým glosem Nailgel.

Vytvoření svěžích jarních nehtů je jasně experimentálním obdobím, kterým se i vaši hosté naladí na letní párty, svatby a dovolenou. Experimentujte s barvami, široká škála barev od Nailgel vám v tom pomůže, věřte, úspěch určitě nepřijde zkrátka. Sytější odstíny gelových laků budou vynikající vypadat na opálené pokožce. Buď už modré jako moře, nebo žluté jako slunce. Důležité je, že počasí je hezké a nehty vašich hostů budou zářit barvami gelového laku Nailgel Liberty. V tomto období se nikdo nevyhne okouzlující kolekci gelových laků Liberty, protože jsou zářivými barvami zároveň živé a plné energie. V produktové řadě Nailgel Liberty můžete objevit také gelové laky se sclipci, které dosáhnou ještě úžasnějšího efektu.