Filtrování
Cena (Kč)
140 Kč - 207,2 Kč
Míra pokrytí
Barva
Účinek
Stav produktu

Nailgel barvy gel laku


287produkt
 

Nailgel barevné gelové laky jsou k dispozici v širokém výběru: od světlých a přírodních odstínů až po intenzivní barvy, se kterými můžeš vytvořit kouzelné jedinečné nehty. Rozhodnutí je v tvých rukou. Proč vybrat právě nás? Odpověď je velmi jednoduchá: Gelové laky Nailgel zajišťují plné krytí barvy a umožňují vytvářet jemné vzory během zdobení nehtů.

Naše barevné gelové laky čekají na tebe s vysokou kvalitou a v kombinaci s tvými kreativními nápady budeš inspirovat své hosty. Ale naše gelové laky vynikají nejen barvou, ale díky speciálnímu výrobnímu procesu, vysoké pigmentaci a krémové konzistenci se rovnoměrně rozloží, nevtékají do rýh a perfektně kryjí v jedné vrstvě. Střední hustota umožňuje úspěšné použití barevných gelových laků Nailgel při zdobení nehtů.

 

Pokud hledáš gelové laky v unikátních barvách, které nevyniknou pouze v lahvičce, ale i na nehtech hosta přesně zobrazí ten tón, který si přeješ, vyber si právě laky Nailgel! U nás najdeš kolekci Pure Love gelových laků, která obsahuje odstíny nude, nebo oblíbené CCO gelové laky, anebo třeba produktovou řadu Planet, která evokuje barvy země. Samozřejmě, seznam by šel ještě rozšiřovat, ale raději se podívej do našeho internetového obchodu a vyber pro své hosty ty barvy, které mohou s jistotou nosit nejen během běžných dní, ale i na různých akcích.