Crush  02 - gelový lak 8 Ml
Crush 02 - gelový lak 8 Ml
175,2

Crush 02 - gelový lak 8 Ml

Crush  02 - gelový lak 8 Ml
Crush  02 - gelový lak 8 Ml
Crush  02 - gelový lak 8 Ml
Crush  02 - gelový lak 8 Ml

Rodina gelových laků Crush nabízí úchvatný výběr 16 speciálních jarních odstínů, včetně neonově růžové, broskvové a živě zelené, stejně jako jasných barev jarních květin. Tato kolekce je dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí oživit své nehty během jarní sezóny.

Středně hustý Veganský Barva drží Trvanlivost Bez testů na zvířatech

 


@nailgelshop CRUSH COLLECTION #nailgel #manicure #manicures #gelmanicure #manicuretop #manicuresvideos #manicure_ideas #manicureideas #manicuretime #manicuregel #russianmanicure #nail #nailart #gelpolish #nailpolish #naildesign #nailgel #nailphoto #nailtech #nailtutorial #nailbase #manicurereel #nail #nailgel #nailsinspiration #nailcolor #nailphoto #glitternails #glitter #nailart #nail #nailvideos #nails #nailtrend #manicure #műkörmök #nailbase #polygel #webáruház #nailgelshop #gel #covergel #nailgeltutorial #website #shopping #fy L'Amour est un Tango - Tania Kassis
175,2
Podrobnosti

Crush je dobře pigmentovaný, 3-krokový a středně hustý gelový lak, který v dvou vrstvách pokryje a má vysokou odolnost proti opotřebení. Použitím tohoto produktu je zaručena dokonalá výsledná barva a fantastický vzhled.

 

Vlastnosti gelového laku Crush:

Vytvrzení: 2-3 minuty pod UV lampou, 30 sekund pod LED lampou

Odstranění: Díky technologii Soak Off se snadno odstraní, maximálně do 10 minut

Pokrytí: 100%

Základní gelový lak: Univerzální podklad Nailgel Smart base

Top Coat gelového laku: Lesklý vrchní nátěr Nailgel Ultra Shine Top Coat

Podrobnější informace o gelovém laku Crush:

Gelový lak Crush je především určený pro celkové barevné pokrytí nehtů. Jeho jednoduché a rychlé použití ho dělá zajímavým a oblíbeným produktem. Před použitím důkladně protřepete, aby se pigmenty probudily. Použití gelového laku Crush předchází také příprava nehtů. Následně posuňte kůžičku nehtu a pokud je to nutné, odmaštěte ji. Připravte nehtovou desku primerem a podkladem Nailgel Smart base. I v tomto případě je nutné použít UV lampu, ale tentokrát nechte nehet pod lampou jen minutu. Nakonec přichází aplikace gelového laku Crush. Pokud použijete 2 vrstvy tohoto gelového laku, použijte UV lampu po každé vrstvě. Nakonec nezapomeňte na lesklý vrchní nátěr Ultra Shine Top Coat a pod UV lampou nechte nehet dvě minuty.

 

Údajů
Doprava
okamžitě, ze skladu
Brand
Nailgel
Míra pokrytí
100%
Barva
Růžový
Veganské a bez testování na zvířatech
Veganské a bez testování na zvířatech
Číslo položky
CR002
Body získané po koupi
0,8 Kč
Hodnocení
Buďte první, kdo napíše svůj názor!
Doplňkové výrobky
Podobné výrobky