Filtrování
Cena (Kč)
140 Kč - 175,2 Kč
Míra pokrytí
Barva
Účinek
Stav produktu

Jarní barvy gel laku

 


67produkt 167

Chceš být v popředí nehtových trendů po celý rok? Jemné, jaroslavní, přirozené odstíny, barvy a svěžest květin, fialová, žlutá a červená - tyto ohromující odstíny evokují jarní atmosféru. V tomto období se nebudí jen příroda, ale my ženy také kveteme. Protože jaro se týká krásy a módy. S gélovými laky Nailgel můžeš během své práce vyjádřit svou kreativitu i nyní. Během této sezóny budou na nehtech tvých hostů dominovat jemné pastelové barvy a jejich odstíny. Ať už jde o odstín nude, máty, béžové nebo fialové, těmito jemnými odstíny můžeš hostkám vytvořit jarní a svěží nehty.

Abychom usnadnili výběr pro své hosty, shromáždili jsme pro tebe ohromující jarní barvy značky Nailgel. Pokud hledáš barevné gélové laky, se kterými můžeš snadno vytvořit úchvatné a krásné nehty, vyzkoušej si v Nailgel e-shopu dokonalé jarní gélové laky. Jen pár příkladů. Slavná kolekce Nailgel CCO, s jejím skutečně vysokým leskem, dosáhneš nejkrásnější efekt. Další velkým favoritem bude kolekce Liberty, to ti zaručujeme. Gél laky Nailgel Liberty sú dokonalé a plné života. Tuto kolekci nebo kolekci Pure Love gél laky inspirovaly jarní svěží barvy, a proto se skvěle hodí do této kategorie.

Gél laky Nailgel vysoké kvality zaručují trvanlivost a lesk i během jara. Vlastností gél lakov Nailgel je, že mají střední hustotu, samorozlévají se a nevtékají do zářezů, a to platí i pro jarní odstíny gél lakov. Můžeš je s jistotou použít na celou plochu nehtu nebo jako dekoraci nehtů. Jejich použití je mimořádně jednoduché, takže je může použít i začínající nehtový designér.

Jarní, jemné barvy gél lakov Nailgel, jejich trvanlivost a vysoký lesk z nich dělají ozdobu pro tvé hosty. S odvahou využij novinky jara, od odstínu nude, přes pastelové barvy, až po neonové barvy, věř nám, nezklameš se a tvoji hosté budou odcházet s radostí. A s krásnými nehty budou všichni tvoji hosté jistě užívat paprsky slunce.