Stavební gel / builder gel

V posledních letech se svět nehtů výrazně rozšířil o různé inovace. Na stránkách nailgel.hu najdete širokou nabídku těchto materiálů, které vám umožní rychlou a pohodlnou práci od jednoduché manikúry až po profesionální úpravu nehtů. Jednou z těchto základních složek je stavební gel neboli builder gel... Stavební gely Nailgel jsou navrženy tak, aby byly vždy dokonalým pomocníkem v každodenním životě stylisty.


20produkt 120

V e-shopu Nailgel najdete tak širokou nabídku stavebních gelů, že si můžete vybrat ten vhodný pro typ pleti své klientky v různých barvách ("clear", "milky", "milky pink", "pink" a několik cover nude barev) a hustotách. V nabídce najdete také jemnější samonivelační gely bez broušení pro stavbu nehtů v salonu nebo silnější stavební gely, které jsou určeny spíše pro stavbu extrémních tvarů. Pohodlné používání je zaručeno optimální velikostí krásně navržené nádoby, která je mimořádně praktická. Gely na nehty jsou k dispozici v různých velikostech: 5 ml, 15 ml, 50 ml.

Stavební gely na nehty se snadno používají a jejich dlouhotrvající účinek je vynikající. Stavební gely dostupné v našem e-shopu jsou optimálním základem pro další zdobení nehtů. Stavební gely lze použít s technikou šablony nebo hrotu. Jednou z nejlepších vlastností gelů na nehty Nailgel je to, že se nelepí v záhybech. Díky snadnému použití a stabilitě je ideální pro začátečníky.

Důležité je, že skutečně krásné a dlouhotrvající nehty si můžete vytvořit pouze tehdy, pokud jsou vaše přírodní nehty správně ošetřeny a upraveny. Po řádném odmaštění a nalakování nehtu vyberte šablonu správné velikosti a poté pomocí štětce jemně naneste kopeček gelu na požadovaný povrch. Poté nechte nehty asi minutu pod lampou, vyjměte šablonu a můžete začít tvarovat nehty. Takto vytvořený povrch je krásný sám o sobě, ale samozřejmě ho můžete také obarvit barevným gelem nebo dokonce gel lakem. Nakonec naneste jednu vrstvu vrchního laku Nailgel Ultra Shine Top Coat.