Filtrování
Cena (Kč)
47,2 Kč - 1 496,88 Kč
Míra pokrytí
Barva
Stav produktu

Dekadencia

Ať už jde o živé, svěží nebo trochu tmavší odstíny, naše gellové laky ve všech barevných variantách vás budou inspirvat. V tomto duchu objevte rodinu produktů Nailgel s tmavší barevnou paletou, gellové laky Decadencia. Které přinášejí různorodé krásné podzimní barvy vám a vašim hostům. Věříme, že tyto nádherné barvy vás přivedou k vaší kreativní stránce.


11produkt 111

Kolekce Decadencia gellaků s jejími ohromujícími podzimními odstíny dosáhne úchvatného výsledku, ať už se rozhodnete je použít samostatně nebo je zkombinujete s živými barvami z jiných produktových řad. Světlejší barvy díky své vysoké intenzitě barev oslní nejen mladší, ale i starší zákaznice. Speciální barvy gellaků z kolekce Nailgel Decadencia dokáží na nehtíčky vašich hostek vytvořit skutečně zářivý efekt. Tato vynikající trendy rodina gellaků vám zajistí módní, avšak elegantní nehtový design.

Ale odkud ta sebedůvěra? Kolekce gellaků Nailgel Decadencia je středně pigmentovaný materiál, který může být snadno aplikován buď na celou nehtovou plochu nebo jako dekorativní prvek. Díky své speciální krémové konzistenci je velmi snadno použitelný. Samonivelační, takže neuteče do zářezů. Dejte si pozor na krásně tvarované okraje nehtů a použijte štětcový nástroj. Tento gellak je také vhodný pro akrylové nebo gelové nehty.

Jak už jste zvyklí u ostatních produktů z řady gellaků Nailgel, i používání Decadencia gellaků je velmi jednoduché a rychlé. Jak to funguje? Připravte si nehty, zmatněte je a poté je ošetřete pomocí Nailgel Primeru. Nanesete základní lak a nechte jej ztvrdnout pod UV lampou 30 sekund. Poté nanesete dvě vrstvy zvolené krásné barvy gellaku z kolekce Nailgel Decadencia. Po každé vrstvě použijte UV lampu. Na závěr nezapomeňte použít Nailgel Top Coat gellak, abyste dosáhli dokonalé barvy.

Toto doporučujeme i začínajícím nehtovým designérům, neboť s gellaky Nailgel dosáhnete rychle a efektivně profesionálních výsledků, které jistě přitáhnou obdivné pohledy. Vyberte si ze široké škály barev a ponořte se do harmonie různých odstínů!