Filtrování
Cena (Kč)
25 Kč - 5 592 Kč
Míra pokrytí
Barva
Účinek
Stav produktu

Akční produkty

Pracujete ve vlastním nehtovém studiu již několik let, nebo s nehtovým designem teprve začínáte? V každém případě budete chtít vyzkoušet nové trendy v designu nehtů. Objevte naši nabídku kvalitních produktů pro stavbu a zdobení nehtů nebo péči o nehty za speciální ceny.


172produkt
 

Můžete si prohlédnout naši nabídku našich akčních produktů a nakupovat podle svých představ, aniž byste museli sáhnout hluboko do peněženky. Nyní můžete najít svůj oblíbený gel lak nebo gel na nehty za sníženou cenu. V naší nabídce akčních produktů najdete vše, co potřebujete pro profesionální zdobení nehtů. Navštěvujte naši kategorii speciálních nabídek co nejčastěji, protože nabídka speciálních nabídek se neustále mění.

Chtějí vaši klienti vždy něco nového, stylového a jedinečne motivy? Nemusíte zoufat, značka Nailgel nabízí produkty, které jsou oblíbené každou sezónu. Potěšte své hosty širokou a inovativní nabídkou produktů na zdobení nehtů.

V e-shopu Nailgel najdete ty nejzajímavější produkty na nehty za zvýhodněné ceny. Prozkoumejte s námi nejnovější trendy v oblasti nehtů, od barevných gelů po polygely a gelové tipy. Značka Nailgel přináší vždy nejnovější barvy a odstíny. Pokud chcete vstoupit do fascinujícího světa nehtového designu, nakupujte u nás nejnovější gelové laky, gely na nehty a zdobičky na nehty za výprodejové ceny. Nechte se ohromit našimi inovativními produkty, díky nimž bude vaše zdobení nehtů ještě výraznější a krásnější! Pokud máte rádi rozmanitost a rádi zkoušíte nové věci za přijatelné ceny, je to pro vás to pravé místo. Buďte kreativní a vždy zkoušejte ty nejinovativnější produkty!

Dokonale upravené nehty nikdy nevyjdou z módy, proto nailgel.hu nabízí širokou škálu gelů na nehty, podkladových gelů a primer za zvýhodněné ceny. V našem e-shopu jsou vždy k dispozici ty nejúžasnější barvy za speciální ceny.

 

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete odbornou radu, obraťte se na naše pracovníky, kteří vám rádi poskytnou své odborné znalosti. Jakmile vás přesvědčíme o výhodách našich výrobků, je samozřejmě naší prioritou bezpečné a rychlé doručení, abychom vám naše výrobky za speciální ceny doručili co nejrychleji.