Kolekce gelových laků Mr. Brown  obsahuje 4 gelových laků a jako dárek margaréta.
Kolekce gelových laků Mr. Brown obsahuje 4 gelových laků a jako dárek margaréta.
663,2

Kolekce gelových laků Mr. Brown obsahuje 4 gelových laků a jako dárek margaréta.

Mr. Brown hnědé odstíny jsou jedinečnými uměleckými díly, které nesou v sobě teplo a kouzelnou eleganci čokoládových tónů. Bez ohledu na délku nehtů, hnědá je vždy módní a nadčasovou volbou. Mr. Brown hnědé gelové laky poskytují absolutní výkon v této paletě barev. Tyto odstíny nejsou jen esteticky ohromující, ale poskytují také dlouhodobou ochranu a pevnost nehtů. Ať už jde o vaše hosty nebo vaše vlastní ruce, naše gelové laky vždy vyzařují jedinečné teplo a nabízejí vynikající kvalitu. Nový speciální štětec uzavřený v jedinečném skleněném obalu zajišťuje snadnou a rovnoměrnou aplikaci, takže se každý může snadno stát profesionálním mistryní manikúry.

 

Středně hustý Veganský Barva drží Trvanlivost Bez testů na zvířatech

 

obsah balení
663,2
Následující produkt doporučujeme jako doplněk
Podrobnosti

Gelový lak Mr. Brown je dobře pigmentovaný, třífázový a středně hustý gelový lak, který poskytuje dokonalý výsledek a fantastický vzhled, dokonce i v jedné vrstvě, a je velmi odolný proti opotřebení. Jeho použitím je kombinace dokonalého výsledku a úžasného vzhledu plně zaručena. 

 

Vlastnosti gelového laku Mr. Brown:

Vytvrzení: 2-3 minuty pod UV lampou, 30 sekund pod LED lampou

Odstředění: Díky technice Soak Off se dá snadno odstranit, maximálně za 10 minut

Krytí: 100%

Základní gelový lak pro tento gelový lak: Univerzální základní lak Nailgel Smart base

Závěrečný gel pro tento gelový lak: Gel na lesk Nailgel Ultra Shine Top Coat

 

Více informací o gelovém laku Mr. Brown od Nailgel:

Gelový lak Mr. Brownje především určený k malování celé plochy nehtů. Jeho jednoduchá a rychlá aplikace ho činí zajímavým a oblíbeným. Před použitím důkladně protřepete, aby pigmenty ožily. Použití gelového laku Mr. Brown předchází úprava nehtů. Poté posuňte kůžičku a podle potřeby odmastěte. Ošetřete nehet vašeho zákazníka primerem a použijte univerzální základní lak Nailgel Smart base. I v tomto případě musíte použít UV lampu, ale nechte nehet vašeho zákazníka pod ní jen jednu minutu. Nic jiného nezbývá, než nanést gelový lak Mr. Brown od Nailgel. Pokud tento gelový lak použijete ve dvou vrstvách, po každé vrstvě použijte UV lampu. Poté už nic jiného nezbývá, než použít gel na lesk Ultra Shine Top Coat a pod UV lampou nechte zákazníkovi nehet 2 minuty.

 

Údajů
Brand
Nailgel
Číslo položky
MBALL
Hodnocení
Buďte první, kdo napíše svůj názor!
Podobné výrobky