Filtrování
Cena (Kč)
47,2 Kč - 1 679,2 Kč
Míra pokrytí
Barva
Stav produktu

Neonica gélový lak

Gelové laky z kolekce Nailgel Neonica vytvářejí skutečně ohromující efekt. Okamžitě upoutají pozornost každého a probouzejí v nás vzpurnou duši. Díky kolekci Neonica najdeš v online obchodě nailgel.cz téměř všechny výrazné odstíny, od neonové žluté přes neonovou zelenou, od neonové oranžové po neonovou červenou. Nezapomeň, intenzivní barvy dodají nehtům tvých hostí úžasný lesk. S námi se můžeš odvážně pustit do světa.

 


15produkt 115

Gelové laky z kolekce Nailgel Neonica vytvářejí úžasné jasné barvy neonových odstínů díky své vysoké pigmentaci. Klíčovými vlastnostmi této kolekce gelů je středně hustá konzistence, samonivelační charakter a nevytekou do bočních valců. Tyto důležité detaily přispívají k efektivitě při modelování a dekoraci nehtů. Proto mohou gelové laky Nailgel Neonica s jistotou používat začátečníci i zkušení nehtoví specialisté.

Když jde o úžasnou zdobení nehtů, můžeš s jistotou použít gelový lak Nailgel Neonica. Neonové barvy jsou v dnešní době zvlášť trendy a zároveň barvy gelů z kolekce Neonica s jejich živými barvami potěší každého radostí. Gelový lak Neonica můžeš s důvěrou kombinovat s různými gelemi na malování, třpytkami a efekty, čímž můžeš vytvářet jedinečná a úžasná mini umělecká díla na nehty.

Používání gelů Neonica je stejně neuvěřitelně jednoduché jako u jiných gelů značky Nailgel. Povrch připravené nehtové plochy rozetři a ošetři pomocí Nailgel Primeru. Aplikuj základní lak a nech ho zatuhnout 30 sekund pod UV lampou. Naneste maximálně dvě vrstvy zvoleného barevného gelu, po každé vrstvě použijte UV lampu. Pro zelenkavé a žlutavé barvy je vhodné nanést ještě milky bázi. Ostatní barvy kryjí v jedné vrstvě. Na závěr použijte Nailgel lesklý gel, aby manikúra vydržela dlouho. Plánuj a tvoř i ty nádherné a ohromující neonové nehty s vynikající kvalitou kolekce gelů Nailgel Neonica.