Jelentkezz március 3.-i, budapesti tavaszi nyílt napunkra ezen a Facebook eseményen!

 

Filtrování
Cena (Kč)
47,2 Kč - 1 399,2 Kč
Barva
Stav produktu

Citylights gélový lak

Chceš elegantné a žiarivé nechty pre svojich hostí? Vyber si kolekciu gél lakov Nailgel Citylights. S touto produktovou radou dáš nechtom tvojich hostí jedinečný šmrnc. Čo robí tieto gél laky tak výnimočnými? Citylights gél laky v našej ponuke pokrývajú v jednej vrstve, sú husté, majú reflexívne a holografické flitry. Jednotvárne nechty sú už minulosťou, prišla dokonalá leskovo žiarivá kolekcia gél lakov Citylights, s ktorou spravíš náladu každému.


9produkt 19

Můžete je klidně použít na celém povrchu nehtů, ale také jako nehtovou výzdobu. Tyto zářivé gelové laky jsou téměř ve všech barvách dostupné na e-shopu Nailgel. Nová generace gelových laků Nailgel dodá nehtovému modelování a zdobení ještě větší jedinečnost.

Produkty řady Nailgel Citylights gel laky reprezentují novou generaci materiálů pro nehtové modelování díky malým hologramovým třpytkám, a díky pigmentům poskytují opravdu vzrušující efektní laky. S tímto moderním a inovativním gelovým lakem můžete v krátké době zrealizovat nápady vašich zákazníků, a uvěřte mi, budete vyvolávat obdivné pohledy. Už při prvním nanesení se pigmenty ukážou v celé své kráse. A když to uvidíte, váš srdce opravdu zaplesá.

Chcete-li nabídnout svým zákazníkům oslnivé nehty pro každodenní nošení nebo na zvláštní příležitost, doporučte náš gelový lak, který dodá jejich nehtům kouzelný vzhled. Díky Nailgel CCO Top Coat gelovému laku dosáhnete perfektního lesku a barvy.

Zvolte si i vy Nailgel Citylights gelový lak a můžete realizovat vaši kreativitu. Můžete se hrát s barvami a světly. Dosáhnete skutečně zářivého efektu!