Filtrování
Barva
Stav produktu

Citylights gélový lak

Chcete mít stylové a lesklé nehty? Vyberte si kolekci gelových laků Nailgel Citylights. S touto řadou můžete svým hostům vytvořit jedinečný vzhled nehtů. Čím jsou tyto gelové laky tak výjimečné? Gel laky Citylights z naší řady mají krytí v jedné vrstvě, husté, reflexní a holografické třpytky. Už žádné matné nehty, řada gelových laků Citiylights je tu, aby každého dokonale naladila.


9produkt 19

Klidně je použijte na celou plochu nehtu, ale můžete je použít i jako ozdobu nehtů. Tyto zářivé gelové laky jsou k dispozici v téměř nekonečném množství barev v internetovém obchodě Nailgel. Díky nové generaci gelových laků Nailgel je proces budování a zdobení nehtů ještě jedinečnější a výjimečnější.

Sortiment gelových laků Nailgel Citylights představuje novou generaci ve světě materiálů pro stavbu nehtů díky drobným holografickým třpytkám a skutečně vzrušujícímu efektu laku díky pigmentům. S tímto moderním a inovativním gelovým lakem můžete během okamžiku vytvořit vizi svého hosta a věřte, že bude okouzlen nádherným vzhledem. Stačí jedna aplikace a pigmenty se projeví v plné kráse. Až ho uvidíte, opravdu se vám rozbuší srdce.

Ať už pro každodenní použití nebo pro zvláštní příležitost, chtěli by vaši hosté oslnivě krásné nehty? Pak neváhejte a vyzkoušejte náš oslnivě vypadající gel lak, protože s gel lakem Citylights od nailgel.sk můžete svým hostům vytvořit opravdu nádherné a dlouhotrvající nehty.

Zvláštností gel laku Citylights jsou vícenásobné glitry, ve kterých mají holografické glitry intenzivní vlastnosti a při dopadu světla téměř září. Efekt je jednoduše oslnivý. Gel lak Nailgel Citylights je hustý, reflexní, středně pigmentovaný podklad s velmi dobrou odolností proti opotřebení. Pro dosažení dokonalého lesku byste měli použít vrchní vrstvu Nailgel CCO Top Coat Gloss Gel, která skutečně zvýrazní dokonalý lesk a barvu gelu.

Vyberte si gelový lak Nailgel Citylights a probuďte v sobě kreativitu. Můžete si hrát s barvami a odstíny. Získáte skutečně okouzlující efekt!