Filtrování
Cena (Kč)
47,2 Kč - 792 Kč
Míra pokrytí
Stav produktu

Moonlight gélový lak

Rodina gelových lakov Moonlight. Jak už název naznačuje, tato speciální kolekce gelových laků na nehtech odráží odstíny měsíce. Gelové laky Nailgel Moonlight s odstíny bílé barvy činí nehty tvých hostů jedinečnými a jemnými. Díky tomu jsou naše gelové laky Moonlight zaslouženě oblíbené, zejména mezi těmi, kteří by rádi viděli své nehty v bílé a jejích odstínech.


9produkt 19

Moonlight gél lakk rodina nabízí dvě odstíny, které díky jemně třpytícím se pigmentům dodávají nositelkám působivý a přirozený vzhled. Tyto jemně třpytící se pigmenty vytvářejí na nehtech vzrušující efekt. Nailgel Moonlight gél lakk poskytuje dlouhotrvající a profesionální barvu a lesk pro nehty tvých hostů. Jednoduše dokonalý na jakoukoli příležitost.

Rodinu Nailgel Moonlight gélů lze s jistotou použít na celou plochu nehtů nebo při körömdíszítés. Určitě jsi si již všiml(a), že kvalita konečného výsledku závisí na kvalitě připravených nehtů. Proto je důležité aplikovat zvolený odstín na pečlivě připravené nehty tvých hostů.

S tímto gelem jako základním materiálem je potěšením pracovat, protože je středně hustý, nevteká do zářezů a na okraji nehtu můžeš použít čistý štětec č. 0 na dokonalé tvarování. Nailgel Moonlight gél lakk je samorozlivný, což znamená, že se sám vyrovnává a vytváří rovnoměrnou plochu. Při použití nanášej 2-3 tenké vrstvy na povrch nehtu. Nechej, aby se krásně přizpůsobil tvaru nehtu a poté ho zafixuj UV- nebo LED-lampou. Sám o sobě už nehtům tvých hostů poskytuje úžasný lesk, ale pokud ho ještě překryješ Nailgel Top Coat, jeho záře vydrží dlouho.

Gelové laky Moonlight z kelímku mohou s jistotou použít i začínající manikérky, protože s malým štětcem se s nimi jednoduše pracuje.

Nailgel Moonlight gél lakk zaručuje dlouhotrvající a profesionální efekt pro nehty tvých hostů. Celkově jde o krásný, trvanlivý gelový lak, který se snadno nanáší a svou kvalitou přesvědčí každého. Nezapomeň, že pohledy uznání tvých hostů nebudou s námi nevyhnutelné.