Mr Brown 03 - gelový lak 8 Ml
Mr Brown 03 - gelový lak 8 Ml
175,2

Mr Brown 03 - gelový lak 8 Ml

Mr Brown 03 - gelový lak 8 Ml
Mr Brown 03 - gelový lak 8 Ml

Mr. Brown hnědé gelové laky jsou nádherným způsobem, jak vyjádřit teplé barvy a přirozenou krásu. Tyto kávovohnědé a čokoládové odstíny jsou vždy trendy a nadčasové. Mr. Brown hnědé gelové laky poskytují vysokou kvalitu ochrany a eleganci vašim nehtům, ať už jde o vaše hosty nebo váš vlastní manikúr. Speciální štětec v jedinečné lahvičce umožňuje snadnou a přesnou aplikaci, takže každý může s těmito krásnými hnědými odstíny získat profesionální mistrovství v manikúře.Šedé gelové laky Mr Brown představují střízlivou eleganci a jsou dokonalou volbou pro stylový vzhled. Tyto odstíny šedi se snadno sladí s jakýmkoli prostředím a příležitostí. Pokud oceníte střízlivou krásu, gelové laky Mr. Grey určitě budou splňovat vaše očekávání.

Středně hustý Veganský Barva drží Trvanlivost Bez testů na zvířatech

 

Barvy kolekce
175,2
Podrobnosti

Gelový lak Mr Brown je dobře pigmentovaný, třífázový a středně hustý gelový lak, který poskytuje dokonalý výsledek a fantastický vzhled, dokonce i v jedné vrstvě, a je velmi odolný proti opotřebení. Jeho použitím je kombinace dokonalého výsledku a úžasného vzhledu plně zaručena. 

 

Vlastnosti gelového laku Mr Brown:

Vytvrzení: 2-3 minuty pod UV lampou, 30 sekund pod LED lampou

Odstředění: Díky technice Soak Off se dá snadno odstranit, maximálně za 10 minut

Krytí: 100%

Základní gelový lak pro tento gelový lak: Univerzální základní lak Nailgel Smart base

Závěrečný gel pro tento gelový lak: Gel na lesk Nailgel Ultra Shine Top Coat

 

Více informací o gelovém laku Mr. Grey od Nailgel:

Gelový lak Mr Brown je především určený k malování celé plochy nehtů. Jeho jednoduchá a rychlá aplikace ho činí zajímavým a oblíbeným. Před použitím důkladně protřepete, aby pigmenty ožily. Použití gelového laku Mr Brown předchází úprava nehtů. Poté posuňte kůžičku a podle potřeby odmastěte. Ošetřete nehet vašeho zákazníka primerem a použijte univerzální základní lak Nailgel Smart base. I v tomto případě musíte použít UV lampu, ale nechte nehet vašeho zákazníka pod ní jen jednu minutu. Nic jiného nezbývá, než nanést gelový lak Mr Brown od Nailgel. Pokud tento gelový lak použijete ve dvou vrstvách, po každé vrstvě použijte UV lampu. Poté už nic jiného nezbývá, než použít gel na lesk Ultra Shine Top Coat a pod UV lampou nechte zákazníkovi nehet 2 minuty.

 

Údajů
Doprava
okamžitě, ze skladu
Brand
Nailgel
Míra pokrytí
100%
Barva
Hnědý
Veganské a bez testování na zvířatech
Veganské a bez testování na zvířatech
Číslo položky
MB003
Body získané po koupi
0,8 Kč
Hodnocení
Buďte první, kdo napíše svůj názor!
Doplňkové výrobky
Podobné výrobky