Paradise glitter gélový

Vytvořte také zářivé nehty pro své hosty s inovativní kolekcí gelových laků Nailgel Paradise Glitter. Gelový lak Paradise Glitter je efektní lak. Tento barevný gelový lak díky kombinaci částeček se třpytkami dodává vašim hostům kouzelný vzhled. Proto nádherně zvýrazňuje krásné barvy těchto gelových laků. Gelový lak Paradise Glitter je ideální na speciální příležitosti, ale klidně ho můžete doporučit svým hostům i na běžné dny. Použití tohoto gelového laku vám poskytuje mnoho kreativních možností při vaší práci.


6produkt 16

Zářivé glitterové gelové laky jsou dostupné v různých barvách na webové stránce nailgel.cz, kde můžeš naplno prožívat svou tvůrčí svobodu. Vynikající kvalita gelových laků Nailgel Paradise Glitter je ideální i pro začínající nehtové designéry. Pokud však chceš vytvořit vlastní nehty doma, s touto rodinou gelových laků to můžeš snadno dosáhnout.

Díky střední pigmentaci je lak snadno nanesitelný na nehty a nevtírá se do okrajů nehtů. Glitterové pigmenty v gelových lakových Paradise Glitter zajišťují ohromující zář. Tato kolekce gelových laků je středně hustým dekoračním gelem, vyvinutým pro ombre techniky, a rovněž třístupňovým gél lakem s dobou vytvrzování 30 sekund pod LED lampou.

Před použitím Nailgel Paradise Glitter gelového laku si vyber barvu, která bude odpovídat tvému zákazníkovi. Pro zářivý efekt připrav nehty běžným způsobem, upiluj je do požadovaného tvaru a odmastí je. Poté pro zvýšení trvanlivosti použij základní lak a vytvrď ho pod UV lampou 30 sekund. Až to bude hotové, nanášej gelový lak Nailgel Paradise Glitter v maximálně dvou tenkých vrstvách. Po každé vrstvě použij UV lampu. Na závěr uzavři manikúru tenkou vrstvou lesklého gelu. Tak dosáhneš dokonale zářivý efekt. Není pochyb, že je to jednoduché a úspěch určitě nepřijde dlouho čekat. S jistotou používej kolekci gelových laků Nailgel Paradise Glitter ve svém nehtovém salonu a vytvářej vždy nádherné a kouzelné nehty pro jakoukoli příležitost.