Filtrování
Míra pokrytí
Barva
Stav produktu

Planet gélový lak

Gelové laky Nailgel Planet dodají nehtům vašich hostů úžasný vzhled. Tato kolekce gelových laků odráží oblíbené barvy podzimu. Úžasná paleta sytých odstínů, zemitých tónů, karamelu a oranžové dokonale podtrhne styl vašich hostů. Tento nádherný sortiment gelových laků vaše hosty jistě zláká. Jak je to možné? S gelovými laky Nailgel Planet můžete dosáhnout jedinečného efektu při zdobení nehtů, klidně je použijte na tipy nebo šablony na nehty. Můžete tak vytvořit tajemné barevné odstíny a nehty vašich hostů budou vypadat velmi poutavě. Kolekce gelových laků Planet představuje zajímavý způsob, jak kombinovat gelové laky Planet s různými doplňky na nehty.


11produkt 111

Kolekce gelových laků Nailgel Planet je inspirována podzimními barvami a mystikou planet. Výrazné, tmavé barvy, jako je švestková a karamelová, jsou na podzim vždy v módě. Oslnivě připomínají podzimní náladu. Podzimní barvy, jako je světle hnědá, hrají zvláštní roli při udržování módního a trendového vzhledu vašich hostů. Proto kolekce gelových laků Nailgel Planet vždy nabízí elegantní alternativu, zejména pro upravené přírodní nehty.

Neváhejte použít gelový lak Nailgel Planet, který je vysoce pigmentovaný a má vynikající krytí.

Řada gel laků Planet je středně silná a samonivelační, takže s nimi můžete pohodlně pracovat, protože se nezanáší do záhybů. Konečný výsledek je prostě úžasný. Gel laky Planet jsou stejně jako ostatní gel laky Nailgel ideální pro začátečníky i zkušené nehtové designéry. Tyto gelové laky mají extrémně krátkou dobu vytvrzení a díky své odolnosti vydrží dlouho krásně lesklé.

Během chvilky si tak můžete vytvořit jedinečné a ohromující nehty. Ať už se jedná o jakoukoli příležitost, s kolekcí gelových laků Nailgel Planet neuděláte chybu. Své nehty můžete dokonce ozdobit kamínky nebo jinými dekoracemi. Konečný výsledek můžete s produkty pro zdobení nehtů Nailgel jen vylepšit.