Filtrování
Cena (Kč)
47,2 Kč - 1 512 Kč
Míra pokrytí
Barva
Stav produktu

Planet gélový lak

Nailgel Planet gelové laky dokážou na nehty vašich hostů vytvořit ohromující vzhled. Tato kolekce gelových laků odráží oblíbené barvy podzimu. Bohatá paleta odstínů, barvy země, karamel a oranžová dokonale zdůrazní styl vašich hostů. Tato nádherná kolekce gelových laků rozhodně okouzlí hosty. Jak je to možné? Použitím gelových laků Nailgel Planet dosáhnete jedinečného efektu při zdobení nehtů, můžete je klidně použít na nehty vytvořené s tipem nebo šablonou. Tímto způsobem můžete vytvořit tajemné odstíny barev a nehty vašich hostů budou působit velmi působivě. Členy kolekce Planet gelových laků můžete zajímavě kombinovat s různými doplňky pro zdobení nehtů.


11produkt 111

Nailgel Planet gel laky byly inspirovány podzimními barvami a mystikou okolo planet. Silné, tmavé barvy jako švestka, karamel jsou vždy trendy na podzim. Úžasně evokují podzimní atmosféru. Barvy jako světlá hnědá mají zvláštní úlohu v tom, aby vaši hosté byli vždy trendy a styloví. Proto kolekce Nailgel Planet gel laků vždy nabízí elegantní alternativu, zejména pro pečlivě upravené, přirozené nehty.

Klidně použijte i vy Nailgel Planet gel lak, který má velmi vysokou pigmentaci a vynikající krycí schopnost. 

Členové kolekce Planet gel laků jsou středně husté, samonivelační, což znamená, že s nimi můžete pohodlně pracovat, protože se nevtírají do záhybů. Výsledek je prostě ohromující. Planet gel laky, stejně jako ostatní Nailgel gel laky, jsou ideální pro začátečníky i zkušené profesionály. Tyto gélové laky mají krátkou dobu schnutí a díky jejich trvanlivosti budou dlouho zářit ve skvělém světle.

Použitím těchto laků můžete okamžitě vytvářet jedinečné a ohromující nehty. Bez ohledu na jakoukoli událost, použitím kolekce Nailgel Planet gel laků neuděláte chybu. Dokonce je můžete ozdobit kameny nebo jinými dekoračními prvky. Výsledek můžete ještě zdokonalit produkty na dekoraci nehtů od Nailgel.