Filtrování
Cena (Kč)
47,2 Kč - 1 919,2 Kč
Míra pokrytí
Barva
Stav produktu

Rockstar gélovy lak

Vytvořte svým hostům úžasné rockové nehty pomocí kolekce Nailgel Rockstar gel laků. Tuto produktovou řadu jsme pojmenovali podle rockových legend. Mezi tmavými barvami kolekce najdete jak třpytivé, tak jednobarevné laky, které se kouzelně sladí se stylem vašich hostů. S těmito energickými gel laky vytvoříte opravdový rock and roll efekt. Nezapomeňte, že tato rodina gel laků je skutečně působivá a přitahuje pozornost každého!

Ale co vlastně obsahuje naše kolekce Rockstar gelů? Jednoznačně inovativní, odvážné a trendové gel laky. Doufáme, že už jste je vyzkoušeli!


13produkt 113

Nailgel Rockstar gel laky s jeho speciálními barvami dokážete na nehty svých hostů vytvořit skutečně intenzivní efekt. Tato vynikající rodina moderních gel laků ti poskytne trendy, ale mladistvě elegantní nail art. Nailgel Rockstar je tříkrokový gel lak s průměrnou hustotou. Vynikající rychlá aplikace a fantastická samonivelační schopnost ho charakterizuje.

Lak Nailgel Rockstar můžeš použít při skutečně extravagantních nail artech, ale jeho hlubokou barvu opravdu uplatníš při celoplošném nanesení na neht. Jako už od nás jsi zvyklý, i toto můžeš mít u nás vynikající kvality a za výhodnou cenu, čím ozdobíš svůj salón.

Používání členy kolekce Nailgel Rockstar gel laků je velmi jednoduché a rychlé. Směle je mohou používat i začínající mánikéristé. Připrav si nehty, setřep je a poté ošetři povrch pomocí Nailgel Primeru. Použij bázi a poté ji vytvrd pomocí UV lampy 30 sekund. Poté nanášej krásné barvy gel laků Nailgel Rockstar ve dvou vrstvách. Po každé vrstvě použij UV lampu. Na závěr nezapomeň použít Nailgel Top Coat světelný gel, abys dosáhl dokonalé barvy. Takto získáš vzhled svých hostů, který je zároveň úchvatný, divoký a přirozený.