Liquid builder gel - MILKY - 8 ml
Liquid builder gel - MILKY - 8 ml
183,2

Liquid builder gel - MILKY - 8 ml

Liquid builder gel - MILKY - 8 ml
Liquid builder gel - MILKY - 8 ml

Speciální nový vývojový stavební gel, který kombinuje snadnost použití base gelů s hustotou gelů. Tento příjemný stavební gel okouzlí i vaše klienty, zejména když uvidí výsledek. Díky své samorozlévací schopnosti s ním dokonale můžete pracovat, nevyteče do příkopů. Objevte i vy tento skvělý inovativní materiál, který nesmí chybět ve vašem nehtovém studiu.

Hustý  Samorozlévací  Trvalý  Stálá barva  Veganský  Bez HEMA

 

183,2
Následující produkt doporučujeme jako doplněk
Podrobnosti

Liquid Builder gel má vynikající přilnavost. Tento mírně hustší materiál na umělé nehty se stane oblíbeným materiálem každého salonu. Liquid Builder gel je jedním z velmi dobře tvarovatelných gelů, který jsme vyvinuli pro konstrukci krátkých nehtů.

 

Vlastnosti Liquid Builder gelu:

Zatvrdnutí: 1,5 minuty pod LED lampou, 2-3 minuty pod UV lampou

Vyžaduje fixaci

Odstranění: nerozpustné

Ohýbatelnost: neohýbatelný

Přilnavost: velmi dobrá, úspěšně použitelný i na problematických nehtech

Především je ideální na zvýšení objemu, ale i na krátké prodloužení.

Top Coat pro tento stavební gel: Nailgel Ultra Shine Top Coat lesklý gel

 

O Liquid Builder gelu podrobněji:

Jak jsme již zmínili, tento stavební gel vytváří úžasné výsledky. Gel vytváří téměř dokonalý povrch sám o sobě. Tento materiál na umělé nehty můžete použít k posílení vašich přirozených nehtů, ale i k vytvoření modelovaných nehtů.

Nailgel tip: Při konstrukci doporučujeme nanášet v tenkých vrstvách, takže můžete být jisti, že materiál pronikne dostatečně a můžete s ním úsporně pracovat.

Jak používat Liquid Builder gel? Připravte nehty a otřete povrch. Připravte povrch CCO Primerem a Nail Prepem. Žádný základní nebo bond gel není potřebný. Vyberte požadovanou velikost papírové šablony a štětcem jemně nanesete materiál na požadovanou plochu. Pod lampou zatvrdíte 1 minutu. Poté můžete odstranit šablonu a před tvarováním nehtů je nezbytné důkladně fixovat. Poté můžete začít s tvůrčí prací: zdobením, ale i výsledek může být krásný sám o sobě. Na závěr naneste vrstvu CCO Top Coat lesklého gelu a vystavte také pod UV lampu na 2 minuty.


Údajů
Doprava
okamžitě, ze skladu
Brand
Nailgel
velikost
8 ml
Míra pokrytí
90%
Číslo položky
LBG11-08
Hodnocení
Buďte první, kdo napíše svůj názor!
Podobné výrobky