Filtrování
Cena (Kč)
47,2 Kč - 175,12 Kč
Míra pokrytí
Barva
Účinek
Stav produktu

Show Time

Dodejte svým hostům neodolatelný vzha

Vzaž neodolatelné nehty svých hostí kolekcí Nailgel Show Time gelových laků. Motto této produktové rodiny může být jen jedno – neomezený lesk a záře. S těmito gelovými laky se každý tvůj host bude cítit jako opravdová filmová hvězda, a to nejen na rodinných nebo firemních událostech, ale i v běžných dnech.

led s kolekcí gelových laků Nailgel Show Time. Motto této kolekce je jediné: nekonečný lesk a zářivost. S těmito gelovými laky se všichni vaši hosté budou jistě cítit jako skutečné filmové hvězdy, a to nejen na rodinných či firemních akcích, ale i při každodenních příležitostech.


12produkt 112

Nejdůležitější je zvýšit náladu hostů a nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je ohromující tvorba nehtů. Tento třpytivý dekorační gelový lak můžeš klidně použít na malování celé plochy nehtu, nebo se hodí i jako dekorativní prvek na nehtech. Nailgel Show Time gelový lak je zároveň odvážný, trendy a elegantní.

Tvoji hosté touží po dlouhotrvajících, perfektně lesklých nehtech, které nejen dobře vypadají, ale jsou také pevné jako skála. Nezáleží na tom, zda jsi začátečník nebo profesionální nehtový designér, Nailgel Show Time gelový lak a další produkty z řady Nailgel jsou snadno použitelné. Umožňují ti vytvořit perfektní nehty pro své hosty jen několika málo kroky.

Gelové laky Nailgel Show Time jsme navrhli tak, aby se optimálně uplatnily nejen při konstrukci nehtů, ale také při jejich dekoraci. Jsou to vzrušující efektní laky, které samy o sobě poskytují nádherný hravý lesk. Jejich speciálnost spočívá v tom, že obsahují různé druhy flitrových efektů a intenzivních třpytek. Když na ně dopadne světlo, téměř září. Díky různým velikostem a tvarům třpytek poskytují Nailgel Show Time gelové laky na nehty různý efekt v závislosti na intenzitě světla.

Jedná se o tříkrokový, středně pigmentovaný gelový lak, který pokryje v 2-3 vrstvách a s nímž můžeš vytvořit jedinečné mini umělecké dílo. Dostupné v různých barvách. S nimi se proces zdobení nehtů stává skutečně hravým.

S kolekcí gelových laků Nailgel Show Time nabízíme široký výběr zářivých barev, aby dokonale vyhověly každé chuti a typu nehtů. S těmito gelovými laky získá nehet intenzivní a zářivou plochu.