Filtrování
Cena (Kč)
47,2 Kč - 1 512 Kč
Míra pokrytí
Barva
Stav produktu

Summer Disco

Vyberte si kouzelné letní barvy dostupné v kolekci Nailgel Summer Disco gelů. Nový závan ve světě třpytivých gelových laků přináší kolekce Summer Disco gelů. Těmto skvělým gelům dodává speciální lesk. Díky speciálním pigmentům perfektně září při světle, čímž nabízejí mnohem více než jednobarevné gely.


10produkt 110

Oblíbená kolekce gélů Summer Disco, která zářivě rozzáří nehty nezapomenutelným způsobem, okouzlí tvé hosty i během nejteplejších dní. Nailgel Summer Disco je první kolekce gelů, jejíž členové září intenzivně i při přirozeném světle. Nehty vytvořené s pomocí gelů Nailgel Summer Disco jsou krásné samy o sobě, ale zdobené kamínky a strass jsou ještě krásnější. Díky neuvěřitelně zářivému efektu bude konečný výsledek skutečně okouzlující. Pro dlouhotrvající lesk nehtů svých hostů je dobré použít Nailgel Top Coat po zdobení nehtů.

Gely Nailgel Summer Disco vypadají skvěle nejen samy o sobě, ale jsou ideální pro různé techniky zdobení a konstrukce nehtů. Můžeš je použít při stavbě gelových a akrylových nehtů, a to nejen při práci v salónu, ale i doma. Díky jejich vysoké krycí schopnosti jsou zvláště vhodné pro celoplošné barvení nehtů. Nezapomeň však na trendy zdobení nehtů, jako je malování květin, které s těmito gely můžeš perfektně realizovat.

Extrémně krémová konzistence gelů Summer Disco zaručuje krytí ve dvou až třech vrstvách, což ti umožní efektivně dosáhnout dokonalého výsledku. Summer Disco gely mají středně pigmentované barvy. I tato kolekce se vyznačuje vysokou odolností vůči opotřebení. Skvělým způsobem se tuhnou pod LED a UV lampou. Na závěr ti rádi poskytneme užitečný tip. Efekt gelů Summer Disco je nejvýraznější, když je aplikuješ na podkladový lak Milky. Doporučujeme ho použít i před vrstvou barvy, efekt bude úžasný.